این زن با پسر 23 ساله خود ازدواج کرد + عکس

06:00 - 1400/04/10
ازدواج قانونی این زن 40 ساله با پسر 23 ساله اش جنجال به پا کرد. این زن با پسرش چندین سال است که رابطه جنسی برقرار می کند و حالا او از پسرش باردار است.
این-زن-پسر-23-ساله-خود-ازدواج-

این زن با پسر 23 ساله خود ازدواج کرد + عکس16

خبر داغ : واریز یارانه معیشتی تیرماه در این روز به حساب مردم + مبلغ واریزی

خبر داغ :

ازدواج قانونی این زن 40 ساله با پسر 23 ساله اش جنجال به پا کرد. این زن با پسرش چندین سال است که رابطه جنسی برقرار می کند و حالا او از پسرش باردار است.

این زن در دادگاه گفت مدت سه سال است با پسر خود رابطه نامشروع دارد و پول زیادی خرج کرده تا بتواند به صورت قانونی با وی ازدواج کند.

یک زن 40 ساله اهل زیمبابوه در کمال ناباوری قصد دارد با پسر 23 ساله خود ازدواج کند. این زن و پسرش ادعا میکنند که شدیدا عاشق یکدیگر هستند، آنها میگویند تصمیم دارند رابطه خود را وارد مرحله جدیدی کنند وبه همین دلیل تصمیم به ازدواج گرفته اند.

این درحالی است که “بتی بکو” در حاضر 6 ماهه باردار است و کودک او حاصل رابطه حرام و نامشروع وی با پسرش است.

خانم برکو 12 سال است که همسرش را از دست داده و به همراه پسر ش زندگی میکند، این زن با تایید رابطه اش میگوید: طبق رسوم باید با برادر کوچکتر همسر مرده ام ازدواج کنم اما من ازدواج با پسرم که فرزندی از او در رحم دارم را ترجیح میدهم.

او در دادگاه گفت مدت سه سال است با پسر خود رابطه نامشروع دارد و پول زیادی خرج کرده تا بتواند به صورت قانونی با وی ازدواج کند.

پسر این زن میگوید : طبق رسومات قبیله ای پدرم موظف بوده است به خاطر ازدواج با مادرم پولی به خانواده او بپردازد اما قبل از اتمام بدهی اش درگذشته و اکنون من میخواهم وظایف ناتمام او را به پایان برسانم.

وی میگوید از اینکه مردم بدانند مادرش از او باردار است اصلا ناراحت نیست.

قاضی دادگاه محلی که به اتهام این مادر و پسر رسیدگی میکند میگوید اگر در زمان گذشته چنین چیزی رخ داده بود هردوی آنها توسط مردم قبیله کشته میشدند اما اکنون ترس از پلیس مانع این کار است.