گروگان گیری وحشیانه و رعب انگیز در مترو ( فیلم و عکس)

11:07 - 1400/04/09
گروگان گیری وحشتناک در مترو سوژه داغ خبرهای امروز شد ! به پسری که یک دختر جوان را با چاقو در مترو گروگان گرفته بود شکار تک تیر انداز شد !اقدام موفقیت‌آمیز تک تیرانداز سبب شد تا دختر جوان از دست گروگان‌گیر در مترو نجات یابد.
گروگان-گیری-وحشیانه-رعب-انگیز-مترو--فیلم-عکس-

گروگان گیری وحشیانه و رعب انگیز در مترو ( فیلم و عکس)10

گروگان گیری وحشتناک در مترو سوژه داغ خبرهای امروز شد ! پسری که یک دختر جوان را با چاقو در مترو گروگان گرفته بود شکار تک تیر انداز شد !اقدام موفقیت‌آمیز تک تیرانداز سبب شد تا دختر جوان از دست گروگان‌گیر در مترو نجات یابد.

گروگان گیری در مترو تبدیل به خبر داغ شبکه‌های مجازی شد+فیلمبه گروگان‌گیری در مترو یکی از شهر‌های چین، خبر داغ شبکه‌های مجازی شده است. چند روز پیش، فردی نامتعادل که از ساکنان گوانگچی ژوانگ چین است با تهدید چاقو، دختر جوان را در مترو به گروگان گرفت.

در ابتدا پلیس تلاش کرد تا با گفتگو این فرد را از تصمیمش منصرف کند و او را وادار نماید تا گروگان را آزاد کند، اما در این عملیات موفق نشد. پس از ناکامی در عملیات گفتگو، یک تک تیرانداز وارد صحنه شد و در خفا به گروگان‌گیر تیراندازی کرد و هیچ شانسی برای زنده ماندن او باقی نگذاشت.

نمایشگر ویدیو

پس از شلیک، ماموران به دختر جوان که خوشبختانه هیچ آسیبی ندیده بود کمک کردند تا صحنه را ترک کند. روز گذشته به پنج نفری که در نجات گروگان دست داشتند، جوایزی برای تشکر اهدا شد.

این خبر سر و صدای زیادی در شبکه‌های مجازی چین کرد و تبدیل به یکی از خبرهای داغ شد.