این زن اگر بخوابد فلج خواهد شد + عکس

13:00 - 1400/04/06
این زن دچار بیماری نادری شده است که اگر بخوابد ممکن اسن وقتی که از خواب بیدار شود دست و پاهایش فلج شوند و دیگر نتواند به زندگی زبیعی خود ادامه دهد.
این-زن-اگر-بخوابد-فلج-خواهد-شد--عکس-

این زن دچار بیماری نادری شده است که اگر بخوابد ممکن اسن وقتی که از خواب بیدار شود دست و پاهایش فلج شوند و دیگر نتواند به زندگی زبیعی خود ادامه دهد.

“کریستی کوربت” خانمی 32 ساله است که به خاطر شرایط خاصی نمی تواند از خوابیدن لذت ببرد. این خانم دچار حالتی غیرعادی است اگر بخوابد ممکن است به طور کامل فلج شود .

این زن اگر بخوابد فلج خواهد شد + عکس13

این مشکل به صورتی است که وی بعد از بیدار شدن از خواب قادر به انجام هیچ حرکتی نیست و حتی نمی تواند لب های خود را تکان دهد. این حالت عجیب و ترسناک ممکن است چند ثانیه طول بکشد یا حتی تمام روز وی را درگیر کند.

این بیماری باعث شده است که وی از خوابیدن ترس داشته باشد و نمی تواند خواب لازم در شب را تجربه کند. این حالت اولین بار در 12 سالگی رخ داد و پس از آن هر ماه چندین بار تکرار می شد تا اینکه وی تصمیم گرفت خوابیدن را ترک کند.

این بیماری به تنهایی خطری برای بدن ندارد اما می تواند باعث وحشت و ترس بسیاری شود که همین مهمترین دلیل خطرناک بودن آن است. پزشکان تا به حال درمان قطعی برای آن پیدا نکرده اند.