تتلو از لوازم خوشگذارانی خود رونمایی کرد

13:43 - 1400/04/04
امیر حسین مقصود لو با نام مستعار تتلو با عکس ها و نوشته های خود در فضای مجازی همچنان خبر ساز است !   امیر تتلو خواننده رپ این روزها از افسردگی دم میزند و عکسهایی را بی پروایانه منتشر میکند
تتلو-لوازم-خوشگذارانی-

تتلو از لوازم خوشگذارانی خود رونمایی کرد20

امیر حسین مقصود لو با نام مستعار تتلو با عکس ها و نوشته های خود در فضای مجازی همچنان خبر ساز است ! امیر تتلو خواننده رپ این روزها از افسردگی دم میزند و عکسهایی را بی پروایانه منتشر میکند !تتلو که این روزها با حواشی زیادی مواجه شده و پیام‌های شبیه به افسردگی منتشر می‌کند، عکسی از یک سیخ داغ کرده در صفحه‌اش گذاشته که شبیه به ابزار کشیدن تریاک است.

او در پیام‌هایی در شب گذشته نوشته بود که از وضعیتش ناراحت است و به دنبال قرص خواب، گل و سیگار است و بلافاصله این عکس را از «سیخم» منتشر کرده است.

امیر مقصودلو مشهور به امیر تتلو، خواننده رپ که در ترکیه به‌سر می‌برد، کمتر از دو سال پیش ایران را ترک کرد و در ترکیه و گرجستان کنسرت‌هایی برگزار کرد که حواشی زیادی داشت.

او در این مدت دو پیج پربازدید اینستاگرامی خود را به خاطر مواضع جنسیتی از دست داد. دومین پیج او حدود یک ماه پیش، بعد از فراخوان تشکیل حرمسرا با گزارش کاربران توسط اینستاگرام بسته شد.

تتلو در صفحه‌ی تلگرامی خود نوشت: «با این تفاسیر آهنگ که هیچی‌! استوری یوتیوب هم حال ندارم بذارم! انرژیتون کمه! میخوام یه چند روز قرص‌ خواب بخورم بخوابم قرص هم ندارم ?? آلپروزولام‌ از کجا گیر میاد‌ تو استانبول؟ لااقل اینو زیر استوری‌های یوتیوب بگین‌?? هیچ وقت فکر نمیکردم تو اوج معروفیت و داستان و با کلی ادعا و سابقه، لنگِ چیزای خیلی ابتدایی، مثل دوست دختر، مهمونی، باشگاه، فوتبال، خنده،شوخی! یا چیزای کوچیک‌‌تر مثل قرص خواب، گل و سیگار، یا حتی … لواشک و آلو و نون بربری‌ یا حتی …

تتلو از لوازم خوشگذارانی خود رونمایی کرد14

لنگِ احترام و محبت و صحبت شم! زدن بردن همه چیز منو اونور دریا …! سیخم … [به همراه عکس]، …

من الان باید سر تمرین کنسرتام باشم ?? کنسرتای چند هزار نفره با میلیاردها تومن درامد زایی و صدها اشتغال زایی!»

تتلو یک بار دو سال پیش در یکی از شعرهایش گفته بود «تِرور مِرور همه مغزا اِرور ولى شعرام خفن تره از تَلِ كرمان» و چند روز پیش هم در یکی دیگر از شعرهایش نو =شته است«توو خونه بیکار فقط دود میگیرن برام تَل».