زن 43 ساله نوزادی 13 ساله به دنیا آورد + تصاویر

08:40 - 1400/03/30
نوزاد دختر در سن 13 سالگی متولد شد ! نوزاد زن 43 ساله فاصله ی سنی چندانی با مادرش نداشت و همین موضوع جالب نام او را سر زبان ها انداخت.

نوزاد دختر در سن 13 سالگی متولد شد ! نوزاد زن 43 ساله فاصله ی سنی چندانی با مادرش نداشت و همین موضوع جالب نام او را سر زبان ها انداخت.

زن 43 ساله نوزادی 13 ساله به دنیا آورد!

پیشرفت علم و استفاده از روش های به نوعی خارق العاده در بارداری و زایمان در گوشه کنار دنیا موجب شده تا در سالهای اخیر اخبار جالب و عجیبی در این زمینه به گوش برسد .

چند ماه پیش بود که خبری عجیب در بخش سرگرمی منتشر کردیم ، خبری با تیتر "تولد عجیب نوزادی که 1 سال از مادرش کوچک تر است" نوزادی که با استفاده از روش فریز جنین مدتها منتظر بود تا درون رحم یک زن قرار گرفته و متولد شود .

این بار ماجرا کمی متفاوت است و زنی که سالها در انتظار مادر شدن بود بالاخره طعم شیرین این نعمت الهی را چشید ولی نه مثل مادران دیگر بلکه به روش استفاده از جنین فریزی ؛ جنینی که با او 30 سال اختلاف سنی داشت.

Woman, 43, gives birth to 'teenage' baby girl after using a donated embryo that was frozen for 13 years

زن 43 ساله نوزادی 13 ساله به دنیا آورد + تصاویر12

عکس لحظه زایمان زن 43 ساله و تولد جنین فریزی 13 ساله

نوزادی با 13 سال سن به روش استفاده از جنین فریز شده به دنیا آمد

"نانسی" و همسرش که هر دو 43 سال دارند چندین سال برای داشتن فرزند روش های مختلف درمانی را امتحان کردند اما با وجود انجام 5 عمل IVF که همگی ناموفق بود نتوانستند طعم فرزند دار شدن را بچشند برای همین از پزشک خود خواستند تا روش دیگری را به آنها پیشنهاد بدهد.

بعد از بررسی ها و درخواست های ارائه شده به مراکز درمان ناباروری بالاخره این زوج مطلع شدند که با استفاده از راهی متفاوت می توانند صاحب فرزند شوند.

پزشک به آنها گفت که جنین فریزی از یک زن و شوهر سالم در یکی از مراکز وجود دارد که فعلا کسی درخواست استفاده از آن را نداده است و آنها می توانند درخواست دهنده ی او باشند ، جنینی که 13 سال پیش فریز شده بود و حالا سن یک نوجوان را داشت ؛ امید به فرزند دار شدن بازهم در دل این زوج ایجاد شد و برای انجام مراحل اقدام کردند .

جنین فریزی که سال 2004 تشکیل شده بود بعد از 13 سال به "نانسی" و همسرش اهدا شد و آنها بعد از سپری کردن مرحله کاشت و بارداری بالاخره صاحب فرزند شدن ، فرزند دختری که نامش را "لونا" انتخاب کرده بودند.

زن 43 ساله نوزادی 13 ساله به دنیا آورد + تصاویر8

نوزاد دختر زن و شوهر نابارور که با روش جنین فریزی به آنها اهدا شد