در 10 روز 4 کیلو لاغر کنید + برنامه غذایی

11:12 - 1400/03/29
برای رسیدن به لاغری و کاهش وزن باید در رعایت برخی از نکات با دقت عمل کرد، در ادامه قصد داریم رژیم کاهش وزن سریع در 10 روز را شرح دهیم.
10-روز-4-

برای رسیدن به لاغری و کاهش وزن باید در رعایت برخی از نکات با دقت عمل کرد، در ادامه قصد داریم رژیم کاهش وزن سریع در 10 روز را شرح دهیم.

چگونه در 10 روز 4 کیلو وزن کم کنیم؟

کاهش وزن فرآیندی است که به عواملی مانند سن، فعالیت متابولیسم و عادات سبک زندگی بستگی دارد. با وجود این، بسیاری از روش های لاغری و سالم در زمان کوتاهی جواب می دهند . در این مقاله، یاد می گیرید چگونه 4 کیلو را ظرف 10 روز کم کنید . درست است برای مبارزه تدریجی با چاقی ، اتخاذ عادت های سالم مثل رژیم متعادل و ورزش، ایده آل است؛ با این حال، برخی طرح های کاهش وزن وجود دارند که می توانند برای رسیدن به نتایج جالب در عرض چند روز مفید باشند.

برای کاهش 4 کیلو در 10 روز ضروری است که از غذاهای فرآوری شده اجتناب کنید و رژیم غذایی را با فعالیت فیزیکی همراه کرده تا سوخت و سوخت بدنتان افزایش یابد ؛ در این بخش از تناسب اندام ، می خواهیم مجموعه ای از منوها و توصیه ها را به اشتراک بگذاریم که می تواند به شما کمک کند 4 کیلوگرم را ظرف10 روز کم کنید. پیشنهاد رژیم غذایی متعادل است که برخلاف برنامه های سلامتی شما را در معرض خطر قرار نمی دهد فقط دقت کنید اگر بیماری یا مشکل خاصی دارید نه تنها این رژیم بلکه هیچ رژیم دیگری را بدون تجویز پزشک دنبال نکنید.

رژیم کاهش 4کیلو وزن در 10 روز :

این برنامه غذایی برای کاهش 4 کیلوگرم در 10 روز برای افرادی که با چاقی مبارزه می کنند توصیه می شود برای انجام این کار، داشتن وضعیت سلامتی نسبتا خوب ضروری است چون در صورت داشتن یک بیماری مزمن یا مسائل سیستم گوارشی توصیه نمی شود. غذاهای پیشنهادی رژیم متعادلی ، را می سازند یعنی، آن ها برای تامین مواد مغذی بدن بدون محدودیت کمک می کنند ، ایده اصلی این است که منابع چربی های اشباع شده، قند و غذاهای فرآوری شده را حذف کنیم، که معمولا بزرگ ترین مانع برای کاهش وزن هستند با اینکه وعده های غذایی بسیار سالمی دارند، اما ورزش آن ها نباید بیشتر از توصیه باشد، . هنگامی که 10 روز پیشنهادی منقضی شد بهتر است شروع به خوردن غذاهای سالم تر کنید تا نتایج را حفظ کنید.

در 10 روز 4 کیلو لاغر کنید + برنامه غذایی6

4 کیلو کاهش وزن در طول 10 روز

موارد ممنوع :

  • نوشیدنی های الکلی
  • نوشیدنی های شیرین و یا نوشابه
  • نوشیدنی های بدون الکل
  • نوشیدنی های پودری
  • شکر تصفیه شده
  • گوشت های آماده
  • آرد تصفیه شده

تجهیزات جانبی:

  • آب و دم کرده گیاهان
  • آب گرم با لیمو

برنامه غذایی و منو کاهش 4 کیلوگرم در 10 روز:

برای رسیدن به هدف در زمان مقرر شده، چند فهرست غذایی با 4 یا 5 گزینه غذایی برای 5 وعده غذایی کوچک در روز، به عنوان غذای متعادل توصیه می شود ، اجرای این رژیم غذایی ساده است، وعده های غذایی آن ها می تواند با هر توصیه متفاوت باشد، به طوری که در طول 10 روز کسل کننده نخواهد بود.

صبحانه :

گزینه اول: یک لیوان ماست کم چرب، یک ساندویچ گوشت و پنیر بدون چربی و یک سیب.

گزینه دوم: یک فنجان شیر سبزی، 4 کراکر گندم - با پنیر کم چرب و پرتقال

گزینه سوم: یک فنجان چای گیاهی، 2 تکه نان تست گدم با پنیر کم چرب و یک سیب.

گزینه چهارم: یک لیوان آب پرتقال گرفته شده تازه، یک تکه نان گندم با ران یا بوقلمون و میوه

نهار:

اول: نیم بشقاب را با سالاد کلم سفید و بنفش را با روغن زیتون،مزه دار کنید و با تکه کوچکی از ماهی تن و 2 تخم مرغ آب پز میل کنید.

گزینه دوم: یک کاسه سالاد میوه مخلوط شده با سینه مرغ بریان.

گزینه سوم:مقداری از کدوتنبل پخته شده با سس گوجه فرنگی طبیعی، برش های پنیر و ادویه.

گزینه چهارم: 150 گرم ماهی بریان و سالاد مخلوط با گوجه فرنگی، کاهو و پیاز.

در 10 روز 4 کیلو لاغر کنید + برنامه غذایی5

برنامه غذایی فوق العاده برای کاهش وزن

میان وعده صبح و بعد از ظهر

گزینه اول: یک لیوان ماست کم چرب و یک قاشق چای خوری دانه چیا

گزینه دوم: یک کاپ کیک و یک فنجان چای.

گزینه سوم: سالاد میوه و یک لیوان شیر کم چرب گیاهی

گزینه چهارم:یک لیوان شیر کم چرب یا گیاهی با تکه ی نان گندم و مربا.

شام

گزینه اول:بخشی از سینه مرغ بریان، 4 تکه کدوتنبل پخته شده و نیمی از گوجه فرنگی خرد شده.

گزینه دوم: تکه کوچکی از گوشت قرمز متمایل به قرمز و سالاد ترکیبی.

گزینه سوم: املت با قارچ و پیاز.

گزینه چهارم: سینه مرغ خرد شده بدون چاشنی و کمی برنج قهوه ای.

پنجم:یک فنجان سوپ مرغ یا سبزیجات.

در 10 روز 4 کیلو لاغر کنید + برنامه غذایی17

برنامه کاهش وزن با رژیم غذایی مناسب

توصیه های نهایی

برای رسیدن به نتایج بهتر با این برنامه تغذیه، هر روز ورزش کردن حداقل 30 دقیقه مهم است. فعالیت های قلبی عروقی برای سوزاندن چربی مناسب هستند. همچنین توصیه می شود یک جلسه کاردیو را با تمرین های استقامتی ترکیب کنید. این کار به تقویت تود عضلانی و بهینه سازی متابولیک کمک می کند.

سعی کنید تمام توصیه ها را دنبال کنید و متوجه شوید می توانید وزن را در مدت زمان کوتاهی بدون در نظر گرفتن نقص های غذایی کاهش دهید. اگر احساس اضطراب می کنید ، رژیم غذایی خود را با مشتی آجیل یا دانه ها تکمیل کنید.