همخوابی و ازدواج همزمان زن مطلقه با 3 دوست صمیمی + جزئیات

09:56 - 1400/03/29
زن مطلقه همزمان زن دوم 3 دوست صمیمی شد و با آنها همخوابی کرد!

زن مطلقه همزمان زن دوم 3 دوست صمیمی شد و با آنها همخوابی کرد! سه مرد بحرینی که دنبال همسر دوم برای خودشان بودند در دام زن شیاد گرفتار شدند. یکی از روزنامه های بحرین روز گذشته خبری مبنی بر دستگیری یک زن که از سه مرد اخاذی کرده بود به انتشار گذاشت که با موجی از واکنش رو به رو گشت.

ازدواج سه مرد با یک زن

از قرار معلوم یک مرد عرب به دور از چشم همسر اولش تصمیم به ازدواج دوم گرفت و برای تجدید فراش به سراغ زن همسرگزین (در این کشورها معمولاً زنانی که در ازای معرفی زنان به مردان برای ازدواج هدایا و حق‌الزحمه دریافت می‌کنند را همسرگزین می نامند ) رفت و از او خواست تا یک زن عرب غیربحرینی برایش پیدا کند و همسرگزین هم یک زن عرب را به مرد معرفی کرد که پیش از این با او تماس گرفته و اعلام کرده بود مطلقه است.

وقتی مرد بحرینی با زن مطلقه دیدار کرد بینشان عقدی جاری شد و قرار شد که مهریه زن دوم 1500 دینار و نفقه اش 200دینار باشد.

به گفته روزنامه بحرینی ، مرد دو زنه که به شدت از ازدواج دومش خوشحال و راضی بود موضوع را با یکی از دوستانش در میان گذاشت به طوری که دوست صمیمی اش تصمیم گرفت که ازدواج دوم انجام دهد به همین خاطر با زن همسرگزین تماس گرفته و خواستار یک زن برای ازدواج شد تا این که یک زن جوان با او تماس گرفت و اعلام رضایت برای ازدواج با او کرد اما غافل از این که زن عرب بعد از عقد شرعی با مرد اول به سراغ زن همسرگزین رفته و به او اطلاع داده بود که از شوهرش بعد عقد طلاق گرفته و منتظر ازدواج مجدد است و حتی اسناد آزمایش‌های بیمارستانی هم به او نشان داده بود که بعداً مشخص شد همه آن ها جعلی بودند.

کلاهبرداری زن مطلقه از سه دوست صمیمی

زن عرب که با دروغ و جعل اسناد توانسته بود مجدد با مرد دوم که دوست صمیمی همسر اولش بود ازدواج کند خواستار هزار دینار مهریه و 200 دینار نفقه شد.

این ازدواج ادامه داشت تا این که دوست سوم آن ها نیز بعد از مطلع شدن از این ماجرا تصمیم به ازدواج دوم گرفت و همان راه را طی کرد اما او هم مانند دو دوست دیگرش در دام زن شیاد گرفتار شد.

دستگیری زن مطلقه که سه دوست صمیمی را به دام ازدواج کشاند

به نوشته رسانه بحرینی، این ماجرا مدتی ادامه یافت تا این که یکی از سه مرد حین گفت‌وگوی تلفنی دوستش صدای زنی را شنید که بسیار به صدای همسر دومش شبیه بود و همین اتفاق باعث کنجکاوی و شک‌ و تردید او شد تا این که با تحقیق پی برد که همسر دومش به دروغ خودش را مطلقه اعلام کرده و به عقد دو دوست دیگرش در آمده است.

گفتنی است که هر سه مرد بعد از آن که از این کلاهبرداری مطلع شدند به اداره پلیس رفته و خواستار رسیدگی به شکایتشان شدند و در حال حاضر با دستگیری زن شیاد رسیدگی به پرونده کلاهبرداری او آغاز شده است.