کشف حجاب سحر قریشی در ترکیه + عکس لو رفته

17:00 - 1400/03/27
سحر قریشی که پیش ازین به مهناز افشار و مسیح علینژاد تاخته بود با انتشار ویدئویی از کشف حجابش در ترکیه و دست دادنش با مردان , سوژه رسانه ها شد
کشف-حجاب-سحر-قریشی-ترکیه-

سحر قریشی که پیش ازین به مهناز افشار و مسیح علینژاد تاخته بود با انتشار ویدئویی از کشف حجابش در ترکیه و دست دادنش با مردان , سوژه رسانه ها شد

کشف حجاب سحر قریشی در ترکیه + عکس لو رفته4

سحر قریشی که با فیلم‌سازی، طرز لباس پوشیدن و طرفداری از حجاب اخیراً در صدر اخبار بود حالا با سفر به ترکیه و دست دادن با مردان غریبه سوژه کاربران اجتماعی شده است.

کشف حجاب سحر قریشی در ترکیه + عکس لو رفته0

ویدئویی که یک پاپاراتزی آن را گرفته از حضور سحر قریشی در ترکیه خبر می‌دهد. سحر قریشی که به دنبال مغازه باقلوا فروشی است با مردان فروشنده پاساژ دست می‌دهد. این ویدئو که با انتشار گسترده‌ای نیز همراه بوده، واکنش کاربران اجتماعی را نیز برانگیخته است. سحر قریشی پیش‌ازاین درباره حجاب اظهارنظر کرده و گفته بود مشکل مملکت حجاب نیست اما امنیت یک زن، پوشش آن است!

البته مشکل رسانه‌ها با سحر قریشی به اینجا ختم نمی‌شود. بعدازآنکه این بازیگر اعلام کرد می‌خواهد فیلم بسازد، حملات بسیاری به سمتش روانه شد.

حال باید دید سحر قریشی در بازگشت از ترکیه چه توجیهی برای این رفتار متضادش دارد و به قول معروف قسم حضرت عباس را باید باور کنیم یا دم خروس را.