فوتبالیست ایرانی در آغوش همسر جذابش/ عکس

08:57 - 1400/03/26
ازدواج علی قلی زاده و یاسمن فرمانی در سال پیش و در سال ۹۷ در بهمن ماه رسانه ای شد و این زوج ورزشی با هم مراسم عقد خود را برگزار کردند.
فوتبالیست-ایرانی-آغوش-

ازدواج علی قلی زاده و یاسمن فرمانی در سال پیش و در سال ۹۷ در بهمن ماه رسانه ای شد و این زوج ورزشی با هم مراسم عقد خود را برگزار کردند.

فوتبالیست ایرانی در آغوش همسر جذابش/ عکس12

ازدواج علی قلی زاده و یاسمن فرمانی

حال با گذشت چند ماه این زوج به سر خانه بخت رفته و مراسم ازدواجشان را برگزار کردند. علی قلی زاده فوتبالیست و لژیونر در تیم شارلوا بلژیک توپ می زند

یاسمن فرمانی نیز فوتبالیست بانوان و بازیکن تیم ملوان بندرانزلی می باشد.

فوتبالیست ایرانی در آغوش همسر جذابش/ عکس20

ستاره تیم ملی با برگزاری مراسم ازدواج رسما به جرگه متاهلین پیوست. علی قلی زاده، ستاره تکنیکی فوتبال ایران که با درخشش در تیم سایپا و زیر نظر علی دایی، موفق به حضور در تیم ملی شد و با بدشانسی و مصدومیت حضور در جام ملت‌ های آسیا را از دست داد

فوتبالیست ایرانی در آغوش همسر جذابش/ عکس16

عکس مراسم عروسی علی قلی زاده و یاسمن فرمانی

قلی زاده که بعد از درخشش در تیم ملی در شرایطی که با پیشنهاداتی از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مواجه شده بود، برای دستیابی به رویا پردازی‌ هایش راهی لیگ بلژیک و تیم شارلوا شده بود، در بهمن ماه سال گذشته خبر رسمی ازدواج خود با یاسمن فرمانی را اعلام کرده بود.

فوتبالیست ایرانی در آغوش همسر جذابش/ عکس17 حال در خرداد ماه ۹۸ مراسم عروسی را برگزار کرده است یاسمن فرمانی متولد ۱۳۷۳ و فوتبالیست می باشد و با شماره ۱۳ که شماره مورد علاقه اش است بازی می کند. وی متولد ارومیه است و اکنون در ملوان بازی می کند. لازم به ذکر است که مدتی پیش نیز ازدواج حسین پاپی و الهام فرهمند رسانه ای شد و زوج ورزشی دیگری با هم پیوند زناشویی بستند و ازدواج کردند.