مراسم ازدواج عجیب مرد جوان با عروس مرده! + عکس

13:28 - 1400/03/22
مردی به طور بسیار عجیب و باورنکردنی مراسم عروسی خود را برگزار کرد، به طوری که عروس مرده بود!!
مراسم-ازدواج-عجیب-مرد-

مردی به طور بسیار عجیب و باورنکردنی مراسم عروسی خود را برگزار کرد، به طوری که عروس مرده بود!!

ازدواج غم انگیز مرد جوان با نامزد مرده اش

مرد جوان به هر حال مراسم ازدواجش را برگزار کرد ، مراسمی که یک طرف مهم آن زنده نبود و باید تنها جسدش حضور داشت تا این مراسم تکمیل شود ؛ تکرار داستان ازدواج مردان باوفا با نامزد خود این بار در یکی از شهرهای هند بود که ماجرا و تصاویرش را در این بخش از سرگرمی می خوانید.

تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به مراسم ازدواجی است که مرد جوان اهل جنوب هند برای تحقق آرزوی خود و نامزدش که دیگر پیش او نبود و از دنیا رفته بود برگزار کرد ؛ دختر جوان 24 ساله براثر تصادف اتوبوس به شدت آسیب دید و جان خود را از دست داد و همین مراسم ازدواجشان به شکل کاملا متفاوتی برگزار شد.

مراسم ازدواج عجیب مرد جوان با عروس مرده! + عکس16

مراسم ازدواجی که با عروس مرده برگزار شد

آنها از سالها پیش یکدیگر را می شناختند و مدتی قبل از این اتفاق با هم نامزد شده و تصمیم داشتند که در آینده نزدیک مراسم ازدواج رسمی خود را برگزار کنند که این حادثه مانع شد ولی مرد جوان به هیچ وجه نمیخواست از رسیدن به آرزویش باز بماند برای همین بعد از تایید مرگ نامزدش از پزشکان درخواست کرد تا اجازه دهند این مراسم را با نامزداز دنیا رفته اش برگزار کند.

این اولین بار نیست که چنین اتفاقی را شاهد هستیم ؛ چنانچه پیش از این هم در بخش سرگرمی و گوناگون نمناک منتشر شد پسر جوانی اهل تایلند نیز چنین مراسمی را با دختر مورد علاقه اش برگزار کرد.