امین حیایی در آغوش همسر سومش + عکس

10:04 - 1400/03/20
امین حیایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان از آن دست چهره های هنری است که طرفداران زیادی از اقشار مختلف جامعه با سنین مختلف دارد.
امین-حیایی-آغوش-همسر-سومش--عکس-

امین حیایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان از آن دست چهره های هنری است که طرفداران زیادی از اقشار مختلف جامعه با سنین مختلف دارد.

این هنرمند کشورمان که نزدیک به سه دهه از حضور او در دنیای هنر میگذرد تابحال در نقش های متفاوتی مقابل دوربین رفته و خوش درخشیده است و مدتی است که علاوه بر بازیگری به عنوان داور در برنامه عصر جدید هم حضور دارد.

امین حیایی خانواده هنرمندی دارد که همانند او در دنیای بازیگری فعال هستند و در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر اشاره ای به این خانواده هنرمند خواهیم داشت.

خانواده هنرمند امین حیایی را بهتر بشناسید

نیلوفر خوش خلق بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان همسر امین حیایی است و دارا تنها فرزند آقای بازیگر است که راه پدر را در دنیای هنر ادامه میدهد.

امین حیایی در آغوش همسر سومش + عکس1

امین حیایی در آغوش همسر سومش + عکس18 بیشتر بخوانید :

  • ویژگی های امین حیایی از زبان همسرش نیلوفر خوش خلق
  • کافی شاپ امین حیایی و همسرش در لواسان + تصاویر
  • صحبت های همسر سابق امین حیایی درباره حواشی زندگی شان

امین حیایی چند سال بعد از جدایی از مونا بانکی پور مادر دارا با نیلوفر خوش خلق بازیگر کشورمان ازدواج کرد.

نیلوفر خوش خلق همسر امین حیایی

نیلوفر خوش خلق بانوی هنرمند سینما و تلویزیون متولد 24 خرداد 1351 است و از سال 77 آغاز کرد و سال 79 با فیلم مونس برای اولین بار به دنیای سینما قدم نهاد.

امین حیایی در آغوش همسر سومش + عکس16

این بانوی هنرمند کشورمان در فیلم هایی چون سال دوم دانشکده من، جینگو، اختاپوس، قلاده های طلا، قفس طلایی، نفرین، دایره زنگی، آتش بس، به آهستگی، بوی بهشت، نفس گرم، خوب بد زشت، کلاه پهلوی و.... به ایفای نقش پرداخته است.

امین حیایی در آغوش همسر سومش + عکس14

همسر امین حیایی مدتی است که برای ادامه تحصیل در رشته سینما به آمریکا رفته و مشغول آموختن علم سینما است.

امین حیایی در آغوش همسر سومش + عکس6

دارا پسر امین حیایی

امین حیایی در سنین جوانی و در سالهای ابتدایی دهه هفتاد با مونا بانکی پور ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک پسر به نام دارا است که بعد از جدایی امین حیایی و همسرش در کنار مادرش زندگی کرده است.

امین حیایی در آغوش همسر سومش + عکس19

دارا حیایی متولد شهریورماه سال 1376 است و از سن 21 سالگی با فیلم سینمایی شعله ور ساخته حمید نعمت الله وارد دنیای هنر شد.

امین حیایی در آغوش همسر سومش + عکس7

این بازیگر جوان در اولین تجربه بازیگری اش در کنار امین حیایی به ایفای نقش پرداخت و توانست از عهده ایفای نقشش برآید اما نقطه عطف بازیگری دارا مربوط به بازی در سریال از سرنوشت است.

امین حیایی در آغوش همسر سومش + عکس2

سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان، سریالی سه فصلی در شبکه دو سیما است که دارا حیایی در نقش هاشم در فصل دو و سه این سریال ایفای نقش میکند و با بازی در این سریال در میان مردم بیش از پیش شناخته شد.

امین حیایی در آغوش همسر سومش + عکس17

امین حیایی علاقه مند است که پسرش راه خودش را در دنیای هنر پیدا کند و با وجود داشتن استایل مناسب بازیگری بتواند هنرمند قابلی شود.

امین حیایی در آغوش همسر سومش + عکس2

امین حیایی در جدیدترین تجربه های هنری اش در فیلم سینمایی رقصنده، قاتل وحشی، چشم و گوش بسته، جانان، درخونگاه، دارکوب، سریال آقازاده، ساخت ایران 2 و... به ایفای نقش پرداخته است.

امین حیایی در آغوش همسر سومش + عکس3

داوری برنامه عصر جدید تجربه ای متفاوت برای آقای بازیگر محسوب میشود و هنرهای ورزشی و رزمی امین حیایی گهگاهی در این برنامه احسان علیخانی به نمایش گذاشته میشود.

امین حیایی در آغوش همسر سومش + عکس12