ازدواج 2 خواهر با یک مرد در یک روز + عکس عروسی

08:27 - 1400/03/19
اتفاقات عجیب و غریب در مراسم ازدواج کم پیش نمی آید و حتما شما هم تا پیش از این موارد مرتبط به آن را بارها شنیده و یا دیده اید اما شاید عجیب ترین ماجرای عروسی در سال 2021 ، ماجرایی خبر ازدواج 2 خواهر با یک مرد در یک روز باشد.
 ازدواج 2-خواهر-یک-مرد-یک-روز--عکس-عروسی-

اتفاقات عجیب و غریب در مراسم ازدواج کم پیش نمی آید و حتما شما هم تا پیش از این موارد مرتبط به آن را بارها شنیده و یا دیده اید اما شاید عجیب ترین ماجرای عروسی در سال 2021 ، ماجرایی خبر ازدواج 2 خواهر با یک مرد در یک روز باشد.

در یکی از روز های سال 2021، یک زن و مرد جوان هندی جشن عروسی ترتیب داده بودند اما ناگهان اتفاق بسیار عجیبی افتاد. عروس جوان در مراسم عروسی درحالیکه کنار داماد ایستاده بود، ناگهان بی هوش شد. البته از قبل گفته بود که حال مساعدی ندارد و با از حال رفتنش همه تصور کردند که شاید دچار افت قند خون شده و مشکل جدی نیست اما بعد از بیهوش شدن و معاینه، متوجه شدند که او ایست قلبی کرده است و در عین ناباوری در روز ازدواجش از دنیا رفته.

 ازدواج 2 خواهر با یک مرد در یک روز + عکس عروسی18

خبر مرگ او توسط پزشک آمبولانسی که به محل آمده بود به اعضای خانواده داده شد و همه چیز در یک لحظه از شادی به غم تبدیل گشت. بسیاری از افراد فکر می کردند که این اتفاق تراژدیک باعث کنسل شدن مراسم عروسی می شود اما چنین اتفاقی نیفتاد.

بعد از اینکه خانواده متوجه شدند عروس جوان از دنیا رفته است ، در کنار یکدیگر نشستند و به فکر فرو رفتند که چه کاری انجام دهند. بعضی از افراد پیشنهاد دادند که داماد می تواند با خواهر کوچک عروس ازدواج کند و خانواده هم با این قضیه موافقت کردند.

برادر این دو خواهر چنین بیان کرد :" در چنین شرایطی نمی دانستیم که باید دقیقاً چه کار کنیم، هر دو خانواده کنار هم نشستیم. بعضی ها پیشنهاد دادند که خواهر کوچکم به عقد داماد در بیاید و ما هم پذیرفتیم و هر دو طرف راضی به انجام این کار بودند.

این شرایط به شدت عجیب و غریب بود زیرا خواهر بزرگترم از دنیا رفته بود و جنازه او در اتاق بغل بود و خواهر کوچکترم در حال برگزاری مراسم عروسی اش بود و شرایط برای خانواده بسیار سخت بود و نمی دانستیم که باید غصه مرگ خواهر بزرگم را بخوریم یا خوشحال از مراسم عروسی خواهر دیگر باشیم."