زایمان عجیب این زن در کنسرت خواننده معروف / عکس

09:07 - 1400/03/18
خانم طرفدار خواننده مشهور که برای دیدن کنسرت خواننده ی مورد علاقه اش به کنسرت او رفته بود , بخاطر زایمان و بدنیا آوردن نوزادش خبرساز شد !
زایمان-عجیب-این-زن-کنسرت-خواننده-معروف-

خانم طرفدار خواننده مشهور که برای دیدن کنسرت خواننده ی مورد علاقه اش به کنسرت او رفته بود , بخاطر زایمان و بدنیا آوردن نوزادش خبرساز شد !

زایمان عجیب این زن در کنسرت خواننده معروف / عکس9

دنیز که همراه دختر خواهر و دوستانش در این مراسم شرکت کرده بود می‌گوید: می‌خواستیم اسم دخترمان را «دالی لویز» بگذاریم، اما با این اتفاقی که افتاد نام او را به «دالی پینک» تغییر دادیم.

همه چیز به سرعت اتفاق افتاد، اما امدادگران شگفت زده و خوشحال بودند، زیرا حال من و نوزادم خیلی خوب بود.

زایمان عجیب این زن در کنسرت خواننده معروف / عکس19

زن بارداری از شرکت کنندگان در کنسرت «پینک» خواننده آمریکایی، پیش از شروع کنسرت با احساس درد زایمان شگفت زده شد. نوزاد او همزمان با نخستین آهنگ خواننده در مراسم « آنفیلد» به دنیا آمد.

بنا به گزارش «میرر» خانم «دنیز جونز» ۳۲ ساله از هاتون، وقتی به کنسرت رفت تقریباً در سی و هفتمین هفته بارداری خود بود.

زایمان عجیب این زن در کنسرت خواننده معروف / عکس20

او وقتی احساس کرد که فرزندش در حال به دنیا آمدن است، به جایی دور از مراسم افتتاحیه «Get The Party Started» منتقل شد.

پینک فقط به مدّت چهار دقیقه روی استیج رفته بود که زایمان «دنیز جونز» به پایان رسید. امداد گران از سرعت تولد نوزاد دختر شگفت زده شدند. نام این نوزاد را متناسب با فضای کنسرت «دالی پینک» گذاشتند.

دنیز در حالی که در بستر بود و به بیمارستان زنان لیورپول منتقل می‌شد گفت: هنوز هم در شوک هستم، از یک سو ناراحتم که کنسرت را از دست دادم و از سوی دیگر به خاطر تولد دخترم «دالی پینک» خوشحالم.

این نوزاد، دو کیلو و نیم وزن دارد و حال او و مادرش مساعد است.دنیز که همراه دختر خواهر و دوستانش در این مراسم شرکت کرده بود می‌گوید:

می‌خواستیم اسم دخترمان را «دالی لویز» بگذاریم، اما با این اتفاقی که افتاد نام او را به «دالی پینک» تغییر دادیم. همه چیز به سرعت اتفاق افتاد، اما امدادگران شگفت زده و خوشحال بودند، زیرا حال من و نوزادم خیلی خوب بود.

زایمان عجیب این زن در کنسرت خواننده معروف / عکس3

«کلو» دختر خواهر دنیز می‌گوید، خانواده اش در انتظار پیوستن دالی به عنوان عضو جدید به خانواده شان هستند، از جمله کریستوفر ۵ ساله، بوبی 3 ساله و میه یک ساله. او در توئیتر نوشت: دالی پینک در آنفیلد در حال تماشای کنسرت پینک به دنیا آمد و به طرز شگفت انگیزی حال او خوب بود، باید از امدادگران تشکر کرد.