اتفاق وحشتناک و باور نکردنی در اتاق زایمان + فیلم

11:13 - 1400/03/16
پدر دوقلوهای تازه به دنیا آمده درحال فیلمبرداری از آنها بود که ناگهان یکی از آنها به دلیل قصور پزشک از دستش افتاده و با سر به سطحی برخورد می کند.

پدر دوقلوهای تازه به دنیا آمده درحال فیلمبرداری از آنها بود که ناگهان یکی از آنها به دلیل قصور پزشک از دستش افتاده و با سر به سطحی برخورد می کند.

افتادن نوزاد به حالت خطرناک از دست پزشک

یک ویدیوی شوکه کننده، یک نوزاد نارس را نشان می دهد که از دست کارکنان بیمارستانی در آریزونا با سر روی سطحی که در ویدیو مشاهده می کنید خورده است، این اتفاق چند روز قبل از این که یکی از دخترهای دوقلو دچار خونریزی مغزی شود، روی داده است. مادر و پدر این کودک بعد از انتشار ویدیوی ناراحت کننده، منتظر گرفتن پاسخی از طرف مسئولین هستند.

مونیکا و مگان برنامه ریزی کرده بودند که دوقلوهایشان، مورگان و مدیسون در روز ولنتاین در بیمارستان محلی چندلر به دنیا بیاید. درست چند روز بعد، آنها گفتند که دخترشان "مورگان" که تصویرش را در بخش سرگرمی مشاهده میکنید کمبود وزن داشته است، در سمت چپ مغزش دچار خونریزی شده است و پدر و مادرش میخواستند بدانند که این موضوع به دلیل افتادن کودک از دست پزشک است یا خیر.

در فیلمی که پدر با دوربین موبایلش گرفته است و در فیس بوکش منتشر کرده، نوزاد گریان ، به فاصله کمی از زمین گرفته شده است. بعد از اینکه "مورگان" از دست پزشک افتاد، توسط یکی از کارکنان نجات داده شد؛ همه این اتفاق ها در کمتر از چند ثانیه اتفاق افتاد. ویدیویی که در فاصله 3 روز ، 1.3 میلیون بار دیده شد و بیشتر از 48000 بار توسط افراد دیگر پخش و منتشر شد.

افتادن نوزاد از دست پزشک

درک می گوید وقتی این صحنه را دیدم، با پزشکی که تقصیر کار بود، درگیر شدم و به او گفتم تو کودک من را انداختی، او قیافه بی تفاوتی داشت ولی وقتی فیلم را به او نشان دادم، هیچ چیزی برای گفتن نداشت.

مورگان برای 12 روز در بخش مراقبت های ویژه ماند زیرا وزن کمی داشت ؛ در روز پنجم سونوگرافی سر انجام شد و آنها جواب سونوگرافی را تا شش روز بعد نگرفتند چراکه هربار اتفاقی مانع از این مسئله میشد تا درنهایت نتیجه مشخص شد ؛ سونوگرافی نشان می داد که دخترشان خونریزی خفیف مغزی داشته است.

مونیکا و شوهرش که دو فرزند بزرگتر نیز دارند ، از پزشک به دلیل اینکه اصلا معذرت خواهی نکرده است خیلی عصبانی هستند. مادر "مورگان" در حالی که گریان است گفت " آنها بچه من را انداختند و من نمیدانستم که این موضوع می تواند مشکل بلند مدتی به وجود بیاورد یا خیر؟ آنها حتی با ما صحبت هم نکردند و به این موضوع اهمیتی ندادند." در حدود 3 ماه بعد، مادر می گوید که مورگان حرکاتی دارد که به نظر او طبیعی نیست و به خوبی میتوان متوجه مشکل او شوم.

آنها باید تا ماه آگوست صبر کنند تا برای نتیجه گیری، دخترشان را به متخصص مغز و اعصاب نشان دهند. بیمارستان هم می گوید "امنیت بیمار و خانواده اش همیشه جز اولویت های ما است. ما این موضوع را خیلی جدی بررسی خواهیم کرد تا به یک نتیجه گیری کامل برسیم."