مراسم عروسی بردیا گلزار برادر کوچک محمدرضا گلزار + عکس

09:20 - 1400/03/16
مراسم عروسی بردیا گلزار برادر کوچک محمدرضا گلزار را در ادامه می بینید.

مراسم عروسی بردیا گلزار برادر کوچک محمدرضا گلزار را در ادامه می بینید. بردیا گلزار ، برادر محمدرضا گلزار ازدواج کرد و محمدرضا گلزار با انتشار عکسی زیبا از حلقه های ساده و شیک این عروس و داماد ، ازدواج آن ها را تبریک گفت و برای برادر کوچکترش و همسرِ برادر عزیزش آررزوی خوشبختی و سعادت کرد. به همین بهانه با زندگی شخصی محمدرضا گلزار که یکی از چهره های معروف ایرانی است بیشتر آشنا شوید.

مراسم عروسی بردیا گلزار برادر کوچک محمدرضا گلزار + عکس13

مراسم عروسی بردیا گلزار برادر کوچک محمدرضا گلزار + عکس11

محمدرضا گلزار با انتشار عکس زیر نوشت :

ازدواج برادر محمدرضا گلزار

بردیای عزیزم، برادر نازنینم،رفیق خوبم،یار همیشگی مبارکت باشه

مراسم عروسی بردیا گلزار برادر کوچک محمدرضا گلزار + عکس8

جالب است بدانید محمدرضا گلزار جز سلبریتی هایی هست که خیلی کم درباره زندگی خصوصی خودش و اعضای خانواده اش صحبت می کند یا عکسی منتشر می کند.

مراسم عروسی بردیا گلزار برادر کوچک محمدرضا گلزار + عکس20

بردیا برادر محمدرضا گلزار و خواهرزاده هایش

در صفحات اینترنتی چند عکس معدود از اعضای خانواده اش وجود دارد .

زندگی شخصی و خانواده محمدرضا گلزار

جالب است بدانید که چندی پیش یکی از نزدیکان رضا گلزار درباره حفظ حریم خصوصی و منتشر نشدن عکسی از خواهر محمدرضا گلزار و مادرش گفته بود :

مراسم عروسی بردیا گلزار برادر کوچک محمدرضا گلزار + عکس2

محمدرضا گلزار و خواهر زاده هایش

شاید باورتان نشود اما محمدرضا گلزار بسیار غیرتی است! محمدرضا گلزار که یک آذری اصیل است مانند بسیاری از افراد این خطه از میهن مان بسیار نسبت به خواهرش آتوسا گلزرا و مادرش تعصب دارد و گفته دوست ندارد حواشی شهرت و زندگی اش بر کیفیت زندگی و حریم خصوصی خواهر و مادرش تاثیری بگذارد.

خانواده رضا گلزار بسیار مذهبی و معتقد هستند و جالب است بدانید زمانی که محمدرضا گلزار عضو گروه آرین (بند موسیقی بسیار محبوب قدیمی) بود توسط زنده یاد ایرج قادری برای بازی در فیلم سینمایی “سام و نرگس” به سینما و بازیگری دعوت شد که همان موقع خانواده اش به شدت با این مسئله مخالفت کردند .

مراسم عروسی بردیا گلزار برادر کوچک محمدرضا گلزار + عکس11

محمدرضا گلزار

آتوسا ، خواهر محمدرضا گلزار در آن زمان به ایرج قادری گفته بود که ما خانواده بسیار مذهبی هستیم و به شما اصلا اطمینان نداریم که پسرِ جوانمان را به دستتان بسپاریم تا فیلم بازی کند. چرا که شما در گذشته و سال های قبل از انقلاب سر صحنه فیلم ها مشروبات الکلی مصرف می کردید .

البته ایر قادری هم با پاسخ هایش توانسته بود اعتماد خانواده گلزار را جلب کند و باعث شروع کار یکی از بهترین و محبوب ترین استار های ایرانی شود. آن مرحوم در پاسخ به آتوسا گلزار گفه بود که آن چه شما در لیوان ها می دیدید مشروب نبوده ، یا آب یا شربت بوده ، چرا که اگر ما سر صحنه ها مشروب می خوردیم هیچ گاه در حالت طبیعی قرار نداشتیم و نمی توانستیم فیلمبرداری را پیش ببریم.