بازیگران سریال می خواهم زنده بمانم که هرگز قصد ازدواج ندارند

19:07 - 1400/03/10
سریال می خواهم زنده بمانم یکی از مجموعه های درحال پخش از شبکه نمایش خانگی است که بازیگران مجرد آن را معرفی می کنیم.
بازیگران-سریال-می-خواهم-زنده-بمانم-که-هرگز-

بازیگران سریال می خواهم زنده بمانم که مجردند

سریال می خواهم زنده بمانم به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی محمد شایسته یکی از سریال های در حال پخش نمایش خانگی است بازیگران سرشناس بسیاری در آن مقابل دوربین قرار گرفته اند.

در کنار بازیگران پیشکسوت زیادی همچون مهران احمدی، افسانه چهره آزاد، عزت الله مهرآوران، ناهید مسلمی و مائده طهماسبی که در این سریال نقش آفرینی کرده اند بازیگران نقش اصلی و جوانی هم در آن حضور دارند که نقشهای اصلی و مهم را ایفا می کنند.

در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر به سراغ بازیگران مجرد این سریال رفته و تصاویری از آنها را در اختیارتان قرار میدهیم.

بازیگران مجرد سریال می خواهم زنده بمانم

می خواهم زنده بمانم از سریال های پربازیگر و جذاب نمایش خانگی است که هنرمندانی مانند حامد بهداد، سحر دولتشاهی، پدرام شریفی، علی شادمان، امیر نوروزی، مهران احمدی، آناهیتا درگاهی، بابک کریمی، افسانه چهره آزاد، عزت الله مهرآوران، ناهید مسلمی، آزاده صمدی، بهاره کیان افشار، فرید سجادی حسینی، مائده طهماسبی، بهرام ابراهیمی، مهدی حسینی نیا، مهدی صباغی، محمدرضا مالکی، و رویا جاویدنیا در آن نقش آفرینی کرده اند که از میان آنها برخی هنوز مجردند.

حامد بهداد

حامد بهداد بازیگر نقش امیر شایگان در سریال می خواهم زنده بمانم متولد 1352است که با فیلم آخر بازی برای اولین بار مقابل دوربین قرار گرفت و برای همین فیلم کاندید دریافت سیمرغ از جشنواره فجر شد.

این هنرمند مجرد کشورمان با فیلم بوتیک به شهرت رسید و در طی سالها فعالیت بازیگری از سوی کارگردانان مطرح کشورمان دعوت به همکاری شده است.

بازیگران سریال می خواهم زنده بمانم که هرگز قصد ازدواج ندارند10

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی بازیگر نقش هما حقی متولد 1358 است. این هنرمند همسر سابق رامبد جوان و مجرد می باشد. سحر دولتشاهی با فیلم چهارشنبه سوری به کارگردانی اصغر فرهادی به سینما راه یافت و برای فیلم عصر یخبندان، چها راه استانبول و عرق سرد، برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره فجر شد.

بازیگران سریال می خواهم زنده بمانم که هرگز قصد ازدواج ندارند17

پدرام شریفی

پدرام شریفی یکی دیگر از بازیگر سریال می خواهم زنده بمانم است که نقش نادر سرمد را ایفا می کند. این هنرمند متولد 1366 در تهران است و با فیلم ماهی و گربه به سینما معرفی و با حضور در فیلم متولد 65 شناخته شد.

پدرام شریفی تجربه بازی در سریال همگناه، گشت ویژه ، سرباز، بادیگارد، شبی که ماه کامل شد، سال دوم دانشکده من و ... را دارد.

بازیگران سریال می خواهم زنده بمانم که هرگز قصد ازدواج ندارند14

علی شادمان

علی شادمان بازیگر سینما وتلویزیون کشورمان که با فیلم میم مثل مادر وارد عرصه بازیگری شد یکی دیگر از بازیگران مجرد در سریال می خواهم زنده بمانم است.

علی شادمان در سال 1375 متولد شد و مردن در آب مطهر، شنای پروانه، جان دار، سریال کیمیا و دیوار به دیوار از مشهورترین کارهای او در سینما و تلویزیون است.

بازیگران سریال می خواهم زنده بمانم که هرگز قصد ازدواج ندارند16

آزاده صمدی

آزاده صمدی بازیگر نقش زهره در سریال می خواهم زنده بمانم متولد 1357 و مجرد است. این هنرمند همسر سابق هومن سیدی بازیگر و کارگردان کشورمان می باشد.

آزاده صمدی با راه بی پایان به شهرت رسید و 50 کیلو آلبالو، زیر نظر، خوب بد جلف و آفریقا و سریال دیوار به دیوار، گاو صندوق و پشت بام تهران از کارهای مشهور او است.

بازیگران سریال می خواهم زنده بمانم که هرگز قصد ازدواج ندارند16

بهاره کیان افشار

یکی دیگر از بازیگران مجردی سریال می خواهم زنده بمانم، بهاره کیان افشار است که در نقش یک زن خیابانی حضور داشت. این بانوی هنرمند در سال 1362 متولد شد و با سریال کلاه پهلوی فعالیت بازیگری خود را آغاز کرد.

بهاره کیان افشار بازی در سریال گل شیفته، عاشقانه، نوار زرد، فیلم ماهورا، رویای سهراب، پسرکشی، دشمن زن و گناهکاران و ...را در کارنامه هنری خود دارد.