دنیا جهانبخت خودکشی کرد + فیلم

15:32 - 1400/03/10
دنیا جهانبخت دختری ایرانی است که در ترکیه زندگی می‌کند.

دنیا جهانبخت دختری ایرانی است که در ترکیه زندگی می‌کند. رابطه‌ی جنجالی او با ساسی مانکن موجب شهرت‌اش شد و همین باعث شد که اکنون چندین میلیون فالوور داشته باشد و از قبال آن‌ها هر هفته پول هنگفتی به جیب بزند.

او مدتی به دنبال رابطه با امیر تتلو بود و حتی شاید با او هم رابطه برقرار کرد، اما چند هفته است که بحث رابطه‌ی او با مهراد جم داغ شده‌است. استوری‌ها و پست‌های اینستاگرامی این دو حکایت از علاقه‌ی زیاد آن‌ها به هم دارند.

رابطه‌ی دنیا جهانبخت و مهراد جم بسیار جنجالی شده‌است. این رابطه که موجب شده حتی مهراد جم از کشور خارج شود و در ترکیه به زندگی با دنیا جهانبخت مشغول باشد، درعین‌آن‌که موافقان زیادی دارد، مخالفان آن هم بسیار اند. در این بین، باز هم فیلم خودکشی دنیا جهانبخت برای ساسی مانکن روی بورس آمده‌است و عده‌ای با انتشار آن شاید به‌دنبال گوشزد این قضیه هستند که دنیا جهانبخت گویا فقط به رابطه با خوانندگان یا در کل افراد مشهور علاقه دارد؛ کما‌این‌که به‌جز ساسی مانکن، او مدتی هم به‌دنبال رابطه با امیر تتلو بود. فیلم خودکشی دنیا جهانبخت برای ساسی مانکن که نقش زیادی در افزایش فالوورهای دنیا جهانبخت داشت را در زیر ببینید: