آزاده نامداری | همسر آزاده نامداری | اینستاگرام آزاده نامداری

علت اصلی مرگ آزاده نامداری بعد از یکسال لو رفت؟ + فیلم

11:27 - 1401/04/20
علت مرگ آزاده نامداری چه بود؟ چرا آزاده نامداری درگذشت؟
آزاده نامداری

آزاده نامداری (۹ آذر ۱۳۶۳ – ۶ فروردین ۱۴۰۰) مجری و تهیه‌کننده تلویزیونی ایرانی بود. او با اجرا در برنامهٔ «تازه‌ها» در سیمای خانواده به شهرت رسید. نامداری پس از ۱۲ سال کار در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به‌طور غیررسمی ممنوع‌التصویر شده بود. در ۷ فروردین ۱۴۰۰، شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های داخل ایران خبر از درگذشت آزاده نامداری دادند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by (@artist__one)

علت اصلی مرگ آزاده نامداری بعد از یکسال لو رفت؟ + فیلم15

زندگی شخصی و حواشی در اردیبهشت ۱۳۹۲، فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه‌ای کرده و در ۶ تیر ۱۳۹۲ به عقد هم درآمدند و سید حسن خمینی عاقد آن‌ها بود. اما بعد از حدود یک سال در خرداد ۱۳۹۳ این دو از هم جدا شدند و در ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ خبر طلاق رسماً توسط آزاده نامداری رسانه‌ای شد.

علت اصلی مرگ آزاده نامداری بعد از یکسال لو رفت؟ + فیلم13

آزاده نامداری علت این جدایی را با انتشار یک عکس از خودش با چشم کبود در اینستاگرام، خشونت خانگی فرزاد حسنی اعلام کرد وی در سال ۱۳۹۴، با سجاد عبادی پسر رحیم عبادی ازدواج کرد.در مهر ۱۳۹۵، نامداری خبر از به دنیا آمدن فرزند دخترش داد. نام دختر او «گندم» است.

علت اصلی مرگ آزاده نامداری بعد از یکسال لو رفت؟ + فیلم13

اوایل مرداد ۱۳۹۶، ویدئو کلیپ و عکس‌هایی از آزاده نامداری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که او را بدون حجاب اسلامی در پارکی در سوئیس در حالی که شیشه آبجو فلدشلاشن در دست داشت انتشار این تصاویر بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی داشت. در شبکه‌های اجتماعی عده‌ای آزاده نامداری را به «ریاکاری» متهم و از انتشار این عکس‌ها حمایت کردند.

علت اصلی مرگ آزاده نامداری بعد از یکسال لو رفت؟ + فیلم20

این اتهام به این دلیل مطرح شد که او در برنامه‌های تلویزیونی و در مصاحبه‌های خود همواره به عنوان چهره‌ای شناخته می‌شد که فعالانه از «حجاب کامل» به‌خصوص «چادر مشکی» دفاع و برای آن تبلیغ می‌کرد. گروهی دیگر انتشار این تصاویر را «نقض حریم خصوصی» خواندند و انتشار عمومی آن را «غیرقانونی» یا «غیراخلاقی» دانستند.

علت اصلی مرگ آزاده نامداری بعد از یکسال لو رفت؟ + فیلم12

آزاده نامداری در ۲ مرداد ۱۳۹۶ در یک پیام ویدئویی به انتشار این تصاویر واکنش نشان داد و گفت در مکانی سرسبز بوده که «محارم» او حضور داشتن] در پاسخ، برخی موضوع غیرقانونی بودن انتشار این تصاویر را به دلیل حضور نامداری در یک مکان عمومی نابجا دانستند و اعتقاد داشتند که او یک چهره عمومی است که در بسیاری از موارد به صورت خودخواسته و فعال از «حجاب کامل» دفاع کرده، بنابراین نه تنها انتشار تصاویر او غیراخلاقی نیست بلکه حتی برای روشنگری افکار عمومی لازم است

علت اصلی مرگ آزاده نامداری بعد از یکسال لو رفت؟ + فیلم8

به گفته برخی، نامداری بخاطر این اتفاق دچار فشار روانی شده بود و پیش دوستانش هم ابراز ناراحتی می‌کرد. ویدئویی از او وجود دارد که با حال منقلب می‌گوید «نیاز به کمک دارد».

علت اصلی مرگ آزاده نامداری بعد از یکسال لو رفت؟ + فیلم4

در مراسم چهلم نامداری، همسر او اعلام کرد که وی مکرراً برای بازجویی فراخوانی می‌شده و گذرنامه او نیز ضبط گردیده و ممنوع‌الخروج بود

پیدا شدن پیکر بیجان آزاده نامداری در حالیکه تنها و با لباس خانگی روی کاناپه منزلش قرار داشت باعث حرف و حدیث های بسیاری شده است .جسد آزاده نامداری مجری سابق صدا و سیما در خانه اش پیدا شد.

۱۸:۳۸ دقیقه مادر آزاده نامداری مجری سابق صدا و سیما با اورژانس تهران تماس گرفت مادر آزاده نامداری دو روز از ایشان خبر نداشت و پس از آن برای اطلاع از فرزندش به خانه اش در غرب تهران مراجعه کرده است.مادر آزاده نامداری پس از باز کردن در خانه با جسد ایشان مواجه می شود.

علت اصلی مرگ آزاده نامداری بعد از یکسال لو رفت؟ + فیلم0

بر اساس بررسی انجام شده مدت زیادی از فوت ایشان گذشته است.در نخستین لحظات با پیدا شدن جسد آزاده نامداری که در پذیرایی خانه اش در طبقه هفتم خودکشی علت مرگ شناخته شد اما تاکنون با توجه به باردار بودن آزاده نامداری احتمال خودکشی او کمرنگ شده است و عجیب تر اینکه با توجه به نگهداری حیواناتی مانند تمساح و سوسمار و… توسط شوهرش در خانه گفته شده که آزاده نامداری در غیاب شوهر و بچه اش که در سفر چالوس بوده اند توسط حیوانات مورد حمله قرار گرفته است.

مهدی فروزش گفت: از نظر تشخیص هویت و شناسایی جسد هیچ گونه ابهامی وجود ندارد و جسد متعلق به آزاده نامداری است.

وی ادامه داد: همکاران متخصص پزشکی قانونی اقدامات لازم در خصوص تعیین علت فوت را انجام خواهند داد و بسته به اینکه چه نوع آزمایشی برای تعیین علت فوت نیاز باشد نمونه‌های لازم برداشته می‌شود و سپس متخصصان مربوطه با استفاده از نتایج این آزمایش‌ها علت فوت را به مرجع قضایی اعلام می‌کنند.

فروزش تاکید کرد: در معاینه ظاهری جسد هیچ گونه آثار ظاهری ضرب و جرح مشاهده نشده است.

وی در مورد اینکه چه زمانی از فوت وی گذشته بود نیز گفت: زمان فوت وی هنگام معاینه در صحنه فوت حدود ۲۴ تا ۳۶ ساعت قبل بوده است.

پیکر آزاده نامداری در حالی در منزلش پیدا شده که لباس خانه به تن داشته است. به گفته منابع آگاه، اطراف جسد هیچ نشانه‌ای از بقایای قرص یا اثری از خودکشی پیدا نشده و بازپرس پرونده با قاطعیت باردار بودن متوفی را رد کرده است. در عین حال آثار ضرب و جرح نیز بر پیکر آزاده نامداری مشاهده نشده است. جسد آزاده نامداری برای آزمایش سم‌شناسی به پزشکی قانونی منتقل شده است.

همسر آزاده نامداری که به همراه دختر ۴ ساله‌شان از چند روز قبل به شمال سفر کرده و در چالوس به سر می‌بردند در مسیر تهران هستند و قرار است از آن‌ها تحقیقات پلیسی به عمل آید.

عصر شنبه، هفتم فروردین‌ماه، قاضی محمد شهریاری با بیان این که هیچ گونه آثار ضرب و جرحی بر روی پیکر خانم آزاده نامداری یافت نشده گفت: علت فوت وی، منوط به آزمایش‌های سم‌شناسی و آسیب‌شناسی است که توسط پزشکی قانونی صورت می‌گیرد.