بوریس جانسون ازدواج کرد + عکس همسرش

21:30 - 1400/03/09
بوریس جانسون و کری سیموندز مخفیانه در کلیسای جامع وست‌مینستر ازدواج کردند.
بوریس-جانسون-ازدواج-کرد--

بوریس جانسون و کری سیموندز مخفیانه در کلیسای جامع وست‌مینستر ازدواج کردند.

بوریس جانسون ازدواج کرد + عکس همسرش11

بنا بر گزارش‌ها، بوریس جانسون در مراسمی مخفیانه با شریک زندگی‌اش، کری سیموندز، در کلیسای جامع وست‌مینستر ازدواج کرده است.

به گزارش روزنامه سان، نخست‌وزیر بریتانیا و خانم سیموندز ۳۳ ساله روز شنبه ازدواج کردند. برای برگزاری این ازدواج از شش ماه پیش برنامه‌ریزی شده بود و فقط چند مقام کلیسا از تدارک آن خبر داشتند.

بر اساس گزارش روزنامه میل ساندی، حدود ۳۰ مهمان شامل دوستان صمیمی و اقوام به این مراسم دعوت شده بودند.

دفتر نخست‌وزیری بریتانیا به درخواست ایندیپندنت برای اظهارنظر در مورد این خبر پاسخ نداد و یکی از مقام‌ها در مصاحبه با خبرگزاری پی‌ای گفت: «گفته‌اند اکیدا هیچ اظهارنظری نکنم.»

آقای جانسون ۵۶ ساله و خانم سیموندز در اواخر سال ۲۰۱۹ نامزد شدند و پسرشان در آوریل ۲۰۲۰ در نخستین قرنطینه سراسری کرونا به دنیا آمد.

این سومین ازدواج نخست‌وزیر بریتانیاست که در سال ۲۰۲۰، طلاق از همسر دومش، مارینا ویلر، را نهایی کرد.

روز شنبه شاهدی عینی در مصاحبه با روزنامه سان گفت کلیسای جامع وست‌مینستر را برای برگزاری این ازدواج به روی عموم بسته بودند.

او گفت: «کلیسا به‌ مدت تقریبا نیم ساعت بسته بود و بعد همه بیرون آمدند. این‌جا اغلب مراسم ازدواج برگزار نمی‌شود و وقتی بیرون آمدند همگی توی یک ماشین چپیدند.»

در پی انتشار خبر این مراسم، آرلین فوستر، وزیر اول ایرلند شمالی، به این زوج تبریک گفت.

ترز کافی، وزیر کار و بازنشستگی بریتانیا، هم در توییتر نوشت: «ازدواج‌تان را تبریک می‌گویم BorisJohnson@ وcarriesymonds@.»

در حال حاضر، مراسم ازدواج در انگلستان مشمول محدودیت‌های کروناست و فقط تا ۳۰ مهمان می‌توانند در محیطی مصون از کرونا در آن شرکت کنند.

خبر این ازدواج درست چند روز پس از آن منتشر شد که گفتند این زوج برای اقوام و دوستان کارت دعوتی با تاریخ ۳۰ ژوییه ۲۰۲۲ فرستاده‌اند.

گزارش‌ها حاکی از آن بود که این زوج برای برگزاری «جشنی باشکوه» برای عروسی در سال آینده آماده می‌شوند اما دفتر نخست‌وزیری بریتانیا اوایل هفته جاری در پاسخ به خبرنگاران گفت در مورد «امور شخصی» اظهارنظر نمی‌کند.