اقدام عجیب این مرد جوان بخاطر ولخرجی زنش !

13:08 - 1400/03/08
تصویر ارسالی برای زن جوان او را شوکه کرد ، عکسها خبر بدی برایش به همراه داشتند اما داستان آنگونه که او فکر می کرد نبود .
اقدام-عجیب-این-مرد-جوان-بخاطر-ولخرجی-زنش-

از زمانی که ازدواج کردم یعنی از دو سال پیش، همسرم هر هفته به من زنگ می زند و از نداشتن پول شکایت می کند. او همیشه بیشتر از پولی که برایش می فرستادم، نیاز داشت بنابراین تحمل این شرایط برایم به شدت سخت شده بود، اینها صحبت های مرد جوانی است که داستان اقدام عجیبش را در ادامه ی بخش گوناگونخواهید خواند.

"دنی گنزالس " 27 ساله که در آمریکا زندگی می کند، اخیراً سعی کرده که یک مرگ ساختگی برای خودش بسازد تا درخواست مداوم همسرش برای گرفتن پول را متوقف کند. ولخرجی ها و بیش از حد پول خواستن های همسرش تمامی نداشت، این اتفاق ادامه پیدا کرد تا جایی که او تصمیم گرفت یک برنامه بچیند تا دیگر همسرش هیچ گونه راهی برای درخواست پول نداشته باشد.

اقدام عجیب این مرد جوان بخاطر ولخرجی زنش !4

با یک برنامه ریزی، به گونه ای جلوه کرد که انگار مرده است و از خودش تصاویری منتشر کرد که روی یک تخت دراز کشیده و پنبه هایی داخل بینی و دهانش هستند و او هم درست شبیه به جنازه است، همچنین به اطرافینش هم سپرده بود که به او اعلام کنند مرگش به دلیل بیماری سرطان و آسم بوده است.

بعد از اینکه عکس ها به دست همسرش رسید و همسرش هم این عکس ها را برای اعضای خانواده ی " دنی " از طریق شبکه های اجتماعی ارسال کرد، تعداد کمی از نزدیکانش حس کردند که در بعضی از عکس ها صورت متوفی عادی نیست و با دقت بیشتر، متوجه شدند ملحفه سفیدی که روی او پهن است، فقط یک روبالشی است.

عکس ها کم کم در شبکه های اجتماعی دست بدست شد و افراد زیادی معتقد بودند که گنزالس زنده است و این عکس ها ساختگی است تا اینکه تیم گزارشگری و تحقیقاتی، تصمیم به کشف این حقیقت گرفتند و این مرد را زنده و سالم یافتند و او هم خیلی زود، علت کارش را غر زدن و بهانه های همسرش اعلام کرد.

اقدام عجیب این مرد جوان بخاطر ولخرجی زنش !20

او در مصاحبه اش چنین گفت:"همسرم هر هفته با من تماس می گرفت و از من درخواست پول زیادی می کرد و زمانی که به او پول بیشتری می دادم، دفعه بعد پول بیشتر از آن مقدار را می خواست و بهانه های مختلفی می آورد. به عنوان مثال می گفت که پولم را دزدیدند یا آن را گم کردم و سریعاً به پول نیاز دارم. همه این رفتار ها من را وادار به انجام این کار کرد."

بعضی از کاربران شبکه اجتماعی بهانه های او را عجیب و غریب تلقی کردند اما بعضی دیگر اعلام کردند که واکنش او نسبت به این مسئله کاملاً طبیعی بوده است اما خانواده اش از این کار او به شدت ناراحت بودند، زیرا با انجام این کار غم و ناراحتی بسیار شدیدی را در آن ها ایجاد کرده بود و عقیده داشتند که پسرشان می توانست درخواست پول زیاد از سمت همسر را به گونه دیگری حل و فصل کند.

جالب است بدانید که "گنزالس" این ترفند را از داستان یک مرد تایلندی تقلید کرده بود و او هم دقیقاً علت مرگ خود را آسم و سرطان اعلام کرد و عکس های مربوط به مرگ دروغینش را منتشر کرد، پس قطعاً گنزالس از این داستان تاثیر گرفته است.