بی رحم ترین برادرزن ایران + تصاویر

08:15 - 1400/03/04
قاتل کرمانشاهی که در اختلاف خانوادگی دامادشان را با گلوله به قتل رساند پس از ماه ها فرار در پردیس دستگیر شد.
رحم-ترین-برادرزن-

قاتل کرمانشاهی که در اختلاف خانوادگی دامادشان را با گلوله به قتل رساند پس از ماه ها فرار در پردیس دستگیر شد.

بی رحم ترین برادرزن ایران + تصاویر17

تیراندازی هولناک در کرمانشاه که منجر به کشته شدن داماد خانواده شده بود قاتل در پردیس به دام افتاد.

امیر حیدر محمدی با بیان اینکه حادثه قتل در تاریخ یازده فروردین امسال در شهرک پردیس رخ داد، گفت: بلافاصله با همراهی پلیس آگاهی و انتظامی در محل حاضر شدیم و بررسی‌های اولیه و تحقیقات میدانی از اهالی محله آغاز شد.

به گزارش رکنا، وی افزود: بررسی‌های اولیه نشان می‌داد فردی به اسم«یاسر فخری» که داماد خانواده بهرامیان بوده به دلیل سابقه اختلافات خانوادگی با همسرش توسط برادر همسر خود به قتل رسیده است.

بازپرس ویژه قتل ادامه داد: این اختلافات ظاهراً چند ماه طول داشته و مقتول به درب منزل پدرخانم خود مراجعه کرده و با ایجاد سر و صدا قصد داشته همسر خود را به خانه مشترکی که با هم داشتند برگرداند.

به گفته محمدی، برادر همسر مقتول با اسلحه کلاشینکف جنگی غیرمجازی که بنا به گفته خود از سالیان قبل تهیه و در منزل نگهداری می‌کرد به کوچه می‌آید و به مقتول شلیک می‌کند.

وی با بیان اینکه ابتدا یک تیر به خودرو مقتول شلیک می‌شود که از شیشه عقب به پهلوی وی برخورد می‌کند، یادآور شد: پس از این موضوع مقتول کنترل خودرو را از دست داده و خودرو به دیوار یکی از منازل همسایه برخورد می‌کند.

بازپرس ویژه قتل کرمانشاه خاطرنشان کرد: در نهایت متهم زمانیکه مقتول از خودرو پیاده شد از فاصله ۵۰ متری به سر وی شلیک می‌کند و باعث مرگ او می‌شود.

بررسی‌های فنی و تخصصی نشان می‌داد وی در حال تردد بین استان‌های مختلف کشور بود که در نهایت با همکاری پلیس آگاهی کرمانشاه و البرز در تاریخ دوم خرداد و به فاصله ۵۳ روز بعد از قتل در شهر ملارد از توابع استان البرز دستگیر شد.

وی مواردی که در رابطه با این ماجرا مطرح است از جمله درگیری مقتول با مادر همسرش در روز قبل و‌ یا تهیه سلاح از اصفهان را رد کرد و گفت: قاتل صبح همان روز قتل از کرج به کرمانشاه آمده بود و مقتول نیز نهار را همان روز در منزل پدر همسرش صرف کرده و بعد خاله همسرش را به شهرستان صحنه برده و رسانده و پس از بازگشت درخواست کرده همسرش به منزل برگردد که عدم پذیرش این موضوع توسط همسرش باعث درگیری لفظی در کوچه شده است.

بازپرس ویژه قتل کرمانشاه گفت: متهم بنا به گفته خود قصد قتل مقتول را داشته است.

بی رحم ترین برادرزن ایران + تصاویر3

بی رحم ترین برادرزن ایران + تصاویر10