خبر بد درباره اکبر عبدی!

20:48 - 1400/03/03
اکبرعبدی، بازیگر سینما و تلویزیون درباره علت بستری شدنش در بیمارستان گفت: حدود ۴ سال پیش عمل پیوند کلیه انجام دادم و برای چکاپ (پایش سلامت) هر دو ماه یا سه ماه یک بار باید بستری شوم..
خبر-بد-درباره-اکبر-عبدی-

اکبرعبدی، بازیگر سینما و تلویزیون درباره علت بستری شدنش در بیمارستان گفت: حدود ۴ سال پیش عمل پیوند کلیه انجام دادم و برای چکاپ (پایش سلامت) هر دو ماه یا سه ماه یک بار باید بستری شوم..

به گزارش برنا، هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون ضمن بیان این مطلب افزود: یک مقدار تب خفیف داشتم که پزشکم گفت باید حتما بستری شوم، چون شاید عفونتی وجود داشته باشد. به همین دلیل دو سه روزی بستری شدم و آنتی بیوتیک مصرف می‌کنم.، خدا را شکر می‌کنم حالم بسیار بسیار خوب است و طی امروز و فردا مرخص می شوم.

خبر بد درباره اکبر عبدی!6

اکبر عبدی ضمن تشکر از همه مردم اظهار داشت: از همه دوستانی که بابت بیماری من نگران بودند و همه انسان های شریفی که مخصوصا در شب های لیله القدر و ماه مبارک رمضان برایم دعا کردند می کنم. دست همه آن هایی که بنده را فراموش نکرده اند را می بوسم و برای همه شان آرزوی سلامتی دارم.

این هنرمند پیشکسوت گفت: به دوستانی که در راه پیوند کلیه هستند، توصیه می‌کنم اصلا نترسید، و به خدا توکل کنید.

عبدی درباره سریال روزهای آبی بیان داشت: حدود ده شب است که از طریق شبکه پنج، سریالی به اسم روزهای آبی در حال پخش است و چه قدر خوب است که شبکه پنج این چنین سریال شاد و مفرحی را برای شب های بلند بهاری و برای خانواده‌های ایرانی تدارک دیده است.

وی ادامه داد: از زمستان ۹۹، تا اوایل ۱۴۰۰ و همین الان که من با شما صحبت می‌کنم بچه‌ها زحمت کشیدند. از همه این دوستان تک‌تک علی الخصوص نادر سلیمانی عزیز، امیر غفارمنش دوست داشتنی و ویدا جوان و فریبا متخصص و همه دوستان بازیگر تشکر می کنم.

اولین قسمت سریال تلویریونی روزهای آبی به کارگردانی محمدرضا حاجی‌غلامی و تهیه‌کنندگی پرویز امیری پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت مصادف با عید سعید فطر ساعت ۲۳ از شبکه پنج سیما پخش شد.

این سریال در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه پنج تهیه و تولید شده و اکبر عبدی، نادر سلیمانی، مهران رجبی، فریبا متخصص و ایرج نوذری از سرشناس‌ترین هنرمندان این پروژه تلویزیونی هستند.