فیلم +18 / سکانس ترسناک دیدن جن در سریال احضار

08:13 - 1400/02/25
سکانس ترسناک دیدن جن در قسمت اول سریال احضار را در ادامه می بینید. سریال احضار برای افرا زیر 14 سال توصیه نمی شود. 
فیلم-18--سکانس-ترسناک-دیدن-

سکانس ترسناک دیدن جن در قسمت اول سریال احضار را در ادامه می بینید. سریال احضار برای افرا زیر 14 سال توصیه نمی شود.

احضار یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی محصول سیما فیلم در ژانر ملودرام و ماورایی است که نخستین قسمت آن در ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ از شبکهٔ یک تلویزیون ایران پخش شد. این سریال با ۴۳.۱ درصد مخاطب پربیننده ترین سریال در ماه رمضان ۱۴۰۰ است

فیلم +18 / سکانس ترسناک دیدن جن در سریال احضار 12

خلاصهٔ داستان

داستان کلی این سریال روایتگر ماجرای مسافرت مائده و زهره است که دخترعمه و دختردایی یکدیگر هستند. آن‌ها قصد دارند تا به همراه دو تن از دوستان نزدیک خود که سوسن و شکیبا نام دارند، برای یک سفر تفریحی به شمال کشور بروند. آنها در جریان این سفر در جنگل‌های شمال ایران با موجودی ماورائی مواجه می‌شوند.

اگر چه به نظر می‌رسد که چهار نفر آن‌ها دوستان صمیمی هم هستند. اما در میان این دوستان به ظاهر صمیمی، یکی از آن‌ها نسبت به مائده حسادت ورزیده و دل خوشی از او ندارد که این سفر بهانه‌ای می‌شود تا کینه‌ورزی‌های دوست مائده آشکار شود. پس از مدتی محسن خواستگار قبلی مائده به جمع آن‌ها می‌پیوندد که سبب رقم‌خوردن رویدادهایی می‌شود که سرنوشت مائده و زهره دستخوش تغییراتی قرار می‌گیرد و محسن کامرانی که دچار سانحه تصادف شده می‌میرد و روح او قصد دارد از طریق راه‌هایی با مائده و زهره ارتباط برقرار کند.

فیلم +18 / سکانس ترسناک دیدن جن در سریال احضار 4

پربیننده ترین سریال رمضان ۱۴۰۰

در میان سریال‌های تلویزیون سریال «احضار» شبکه یک سیما با ۴۳.۱ درصد مخاطب و رضایت حدود ۷۴ درصد در حد زیاد در صدر سریال های ماه رمضان قرار گرفته است و از طریق سایت تلوبیون حدود ۱۰ میلیون بازدید دارد.