سعی دارم مشکلات معیشتی فوری مردم را در گام اول حل کنم

14:19 - 1400/02/22
امروز حال اقتصاد خوب نیست و بخش عظیمی از مردم به زیر خط فقر کوچ کرده اند و من سعی دارم مشکلات معیشتی فوری مردم را در گام اول حل کنم.
سعی-دارم-مشکلات-معیشتی-فوری-مردم-

سعی دارم مشکلات معیشتی فوری مردم را در گام اول حل کنم1 رستم قاسمی، وزیر نفت احمدی نژاد پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز حال اقتصاد خوب نیست و بخش عظیمی از مردم به زیر خط فقر کوچ کرده اند و من سعی دارم مشکلات معیشتی فوری مردم را در گام اول حل کنم.

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه سفره مردم کوچک تر شده و مردم نگران هستند، گفت: من سعی دارم مشکلات معیشتی فوری مردم را در گام اول حل کنم.

رستم قاسمی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز حال اقتصاد خوب نیست و بخش عظیمی از مردم به زیر خط فقر کوچ کرده اند. وقت شعارهای «می شود» گذشته است. من سرباز کوچک وطن و نوکر مردم هستم که تجربه طولانی در آبادانی کشور دارم.

وزیر نفت دولت احمدی نژاد گفت: بیشترین توسعه در صنعت نفت در زمان تحریم های آمریکا و سازمان ملل اتفاق افتاد. ما بیشترین فروش نفت را در سال ۹۰ و ۹۱ داشته و تجربه عبور از تحریم ها و بی اثرکردن تحریم ها داشته ایم. با سازوکارهای پیش بینی شده، تحریم ها را بی اثر می کنیم.

وی ادامه داد: معتقدم دولتی مقتدر و انقلابی با ترکیبی از جوانان و بانوان و با حضور افراد با صلاحیت و تجربه نیاز کشور است. سیاست زدگی غده سرطان قوه مجریه شده است و این غده سرطانی موجب ایجاد مشکلات فراوانی برای مردم شده است. سفره مردم کوچک تر شده و مردم نگران هستند.

قاسمی با بیان اینکه سعی دارم مشکلات معیشتی فوری مردم را در گام اول حل کنم، تصریح کرد: دومین اقدام تغییر ریل گذاری اقتصادی کشور است. در حوزه فرهنگی واجتماعی باید مشکل ازدواج، مسکن و کار جوانان را حل کرد. با کشورهای همسایه و در مرحله بعد همه کشورهای دنیا بویژه کشورهای همسو باید ارتباط برقرار کرد. با دیپلماسی با کشورهای همسایه و جهان، میدان محوری و پرهیز از دفترنشینی میتواند مشکلات را کم کند.

وی درباره امکان ائتلاف با محسن رضایی و سعید محمد، گفت: قرار به ائتلاف میان ما نیست. ما برادریم و مردم تشخیص می دهند به چه کسی رای می دهند. ما با هم جلسه ای داشتیم و در این جلسه صحبتی درباره ائتلاف نکرده ایم. قاسمی درباره فسادهای انجام شده در دوره وزارتش در وزارت نفت خاطرنشان کرد: اگر یک کارمند وزارت نفت در پرونده بابک زنجانی متهم شناخته شود، من پاسخگو خواهم بود.

وی درباره حضور وزرای احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری گفت: حضور وزرای احمدی نژاد نشانگر توانمندی این وزرا است.