کریم انصاری فرد در آغوش همسر یونانی اش + عکس عاشقانه

06:00 - 1400/02/19
چندی پیش بود که خبر آشنایی کریم انصاری فرد، مهاجم ملی پوش فوتبال ایران با الکساندر صوفیا از سرمایه دارهای یونانی سر زبان ها افتاد.

چندی پیش بود که خبر آشنایی کریم انصاری فرد، مهاجم ملی پوش فوتبال ایران با الکساندر صوفیا از سرمایه دارهای یونانی سر زبان ها افتاد. پس از آن چند عکس از این دو نفر، ماجرا را جدی تر کرد تا اینکه این روزها لابد شنیده اید که آقا کریم در صدد برگزاری مراسم ازدواج هم هست. حالا خبر ورزشی از جزئیات این رویداد خبر داده. براساس خبرهای منتشر شده، کریم انصاری فرد دو مراسم عروسی یکی در یونان و یکی در ایران خواهد داشت

کریم انصاری فرد در آغوش همسر یونانی اش + عکس عاشقانه3

کریم انصاری فرد که از سال ۲۰۰۹ بازی در تیم ملی را تجربه کرده است از سال ۲۰۱۴ با پیوستن به اوساسونا راهی فوتبال اروپا شد، اما یک فصل ناموفق باعث شد تا او اسپانیا را به مقصد یونان و تیم پانیونیوس ترک کند. انتقالی که سرنوشت انصاری‌فرد را تغییر داد و منجر به آشنایی او با یکی از زنان موفق کشور یونان و در نهایت ازدواج این دو با یکدیگر شد.

کریم انصاری فرد در آغوش همسر یونانی اش + عکس عاشقانه10

کریم از سال ۲۰۱۵ وارد یونان شد و کمی بعد با الکساندرا صوفیا رئیس یک شرکت حمل و نقل دریایی و دختر یکی از بزرگترین تجار یونان آشنا شد. کریم سال گذشته با هدیه حلقه‌ای گران‌قیمت به الکساندرا رابطه‌اش با او را رسمی کرده و حالا پس از ۲ سال آشنایی جمعه مراسم ازدواج آن‌ها در یونان برگزار خواهد شد.