تصویری شرم آور از زنان هندی در دوران کرونا / عکس

12:23 - 1400/02/18
تصویری تاسف بار از زنان هندی در دوران شیوع کرونا را در این صفحه مشاهده می کنید.

این روز‌ها کشور هند به مرکز بحران کرونا در جهان تبدیل شده است. آمار بالای تعداد مبتلایان در این کشور که دارای جمعیتی میلیاردی است در کنار کمبود تجهیزات پزشکی به ویژه کپسول‌های اکسیژن و آمبولانس، کادر بهداشت این کشور را در موج دوم کرونا گرفتار کرده است.

تصویری شرم آور از زنان هندی در دوران کرونا / عکس17

اما با وجود آمار بالای تعداد مبتلایان به کرونا و افزایش تعداد قربانیان ظاهرا برخی مردم این کشور هنوز خطر کرونا را جدی تلقی نمی‌کنند. ویدئویی که حضور هزاران زن هندوستانی را در حال انجام تشریفات یک مراسم مذهبی نشان می‌دهد موجب بهت و حیرت کاربران در سراسر جهان شده است.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند این ویدئو مربوط به یک مراسم مذهبی در منطقه احمدآباد ایالت گجرات بود که در آن هزاران زن محلی شرکت کردند. این مراسم در تاریخ ۳ می‌ در یک معبد در دهکده «ناواپورا» برگزار شد. در ویدئوی منتشر شده این زنان در حالی که ظرف‌های مخصوص را روی سر خود گذاشته اند در حال حرکت به سمت معبد دیده می‌شوند.

پس از انتشار این ویدئو و داغ شدن آن در روز چهارشنبه، پلیس محلی احمدآباد هند ۲۳ نفر از جمله مسئول روستا را بازداشت کرد. بنا به گفته رئیس پلیس محلی این زنان بر این باورند که تبرک آب در معبد، موجب نابودی کرونا خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران