حلالیت گرفتن روح الله زم از آزاده نامداری قبل از اعدام +فیلم

12:13 - 1400/02/18
سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری در مراسم چهلمین روز درگذشت همسر جوانش گفت :

سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری در مراسم چهلمین روز درگذشت همسر جوانش گفت : یادت هست معاون سیما به تو دستور داده بود با روزنامه‌ها مصاحبه‌ها کنی تا ممنوع‌التصویری‌ات رفع شود؟ و آنها چه تیتری زدند که هنوز دست به دست می‌شود؟ سجاد عبادی همچنین توضیحاتی درباره ماجرای انتشار عکس های آزاده نامداری در خارج کشور ارائه کرد و نیز خبر داد که روح الله زم، قبل از اعدامش از وی حلالیت خواسته است. همسر آزاده نامداری در این فیلم، از فشارها و رنج هایی که در این سال ها بر وی تحمیل شده بود، می گوید:

حرف های تلخ و جنجالی سجاد عبادی در مراسم چهلم همسرش مرحومه آزاده نامداری/دیگر نمی توانم سکوت کنم.

سجاد عبادی متولد ۱۳۶۰ است. پدر او رحیم عبادی ریاست سازمان ملی جوانان را در زمان سید محمد خاتمی برعهده داشت. آزاده نامداری درباره شروع آشنایی خود و همسر دومش یعنی سجاد عبادی قبلا گفته بود که در سال ۸۷ به واسطه یکی از دوستان مشترکشان که از مدیران ارشد تلویزیون بود با هم آشنا شدند چندباری همدیگر را دیدیم اما به این خاطر که در آن دوره اصلا به این مسائل فکر نمی کردم ارتباطمان قطع شد.

حلالیت گرفتن روح الله زم از آزاده نامداری قبل از اعدام +فیلم3

سجاد عبادی متولد ۴ اسفند ۱۳۶۰ است که تنها یک خواهر دارد و خانوده ای مذهبی دارد. وی فارغ التحصیل دکترای سیاست گذاری از دانشگاه آزاد است و دوره های کارشناسی و کارشناسی را در رشته روابط بین الملل از همین دانشگاه گرفت.

حلالیت گرفتن روح الله زم از آزاده نامداری قبل از اعدام +فیلم1

شغل وی مدیر دانشجویی و سرپرستی روابط عمومی دانشگاه غیر انتفاعی است. او در نمایندگی فدراسیون جهانی مخترعان و مبتکران که در ژنو استقرار دارد نیز فعالیت می کند.

حلالیت گرفتن روح الله زم از آزاده نامداری قبل از اعدام +فیلم18

خانواده سجاد عبادی را بشناسیم

رحیم عبادی پدر سجاد که متولد رامسر بوده و فارغ التحصیل تکنولوژی آموزشی است، در دولت هفتم یعنی دولت کارگزاران معاون وزیر آموزش و پرورش بود و رابطه مثبتش با رییس دولت اصلاحات او را به ریاست سازمان ملی جوانان و مشاوری رییس دولت هشتم رساند.

رحیم عبادی استادیار دانشگاه فرهنگیان و عضو هیئت امناء و هیئت موسس و قائم مقام دانشگاه غیردولتی مهرالبرز اولین دانشگاه مجازی ایران است.

به گزارش سینماژورنال فریده ماشینی مادرشوهر آزاده نامداری در قید حیات نیست.

وی که فارغ التحصیل مطالعات زنان از دانشگاه علامه و مهندسی شیمی از دانشگاه امیرکبیر بود بیشتر به عنوان پژوهشگر و فعال زنان شناخته می شد و تا ریاست کمیسیون زنان حزب منحله مشارکت هم پیش رفته بود.

ماشینی که در جریان حوادث پس از انتخابات ۸۸ یک بار بازداشت هم شده بود در خرداد ۹۱ و بعد از مدتی ابتلا به سرطان درگذشت.

خطبه عقد ازدواج اول نامداری با فرزاد حسنی را سیدحسن خمینی خوانده بود. نزدیکی خانواده همسر دوم نامداری به رییس دولت اصلاحات این حس را پیش روی مخاطب قرار می دهد که احتمالا خطبه عقد وی و همسرش را نیز رییس دولت اصلاحات جاری ساخته است.