جایزه 1.5 میلیون دلاری برای سر بازیگر زن هند + عکس

12:49 - 1400/02/16
یکی از رهبران حزب بهاراتیا فرمان قتل دیپیکا پادوکن بازیگر مطرح بالیوود را صادر کرد و برای سر این بازیگر معروف جایزه 1.5 میلیون دلاری اعلام کرد.

یکی از رهبران حزب بهاراتیا فرمان قتل دیپیکا پادوکن بازیگر مطرح بالیوود را صادر کرد و برای سر این بازیگر معروف جایزه 1.5 میلیون دلاری اعلام کرد.

جایزه 1.5 میلیون دلاری برای سر بازیگر زن هند + عکس7

جایزه 1.5 میلیون دلاری برای سر بازیگر زن هند + عکس10

برای سر بازیگر معروف جایزه گذاشتند

دیپیکا پادوکن مدل و بازیگر معروف بالیوود یکی از پرجرات ترین بازیگران سینمای بالیوود است که به تازگی در فیلم پادماواتی ایفای نقش کرده است . یکی از رهبران احزاب هندوستان فرمان قتل او را صادر و برای سر این بازیگر مطرح جایزه تعیین کرده است.

"سوراج پل آمو" یکی از رهبران حزب بهاراتیا فرمان قتل دیپیکا پادوکن بازیگر معروف بالیوود و "سانجی لیلا بهانسالی" کارگردان فیلم پرستاره پادماواتی را صادر کرده است

جایزه 1.5 میلیون دلاری برای سر بازیگر زن هند + عکس6

دیپیکا پادوکن بازیگر معروف فیلم پادماواتی

این حکم در پی تولید و پخش فیلمی با نام "پادماواتی" صادر شده است که سوراج پل اعتقاد دارد این فیلم تصویر اشتباهی از ملکه هندوستان پادماواتی ارائه کرده است.

این رهبر حزب برای سر بازیگر معروف بالیوود جایزه 1.5 میلیون دلاری اعلام کرده و به دنبال این تصمیم اکران عمومی فیلم فعلاً به تعویق افتاده است.

جایزه 1.5 میلیون دلاری برای سر بازیگر زن هند + عکس18

دیپیکا پادوکن بازیگر معروف بالیوود

دیپیکا از جمله بازیگران مطرح و جهانی بالیوود است که به تازگی در کنار "ون دیزل" اکران فیلم سینمایی "مامور سه ایکس" را پشت سر گذاشته است. هنوز از سوی این بازیگر سینما واکنشی به این حکم اعلام نشده است.

جایزه 1.5 میلیون دلاری برای سر بازیگر زن هند + عکس2