اقدام فجیع مرد کرونایی با زنش! +عکس

11:37 - 1400/02/10
واکنش وحشتناک یک شهروند هندوستانی مبتلا به کرونا به درخواست همسرش حادثه‌ای تلخ را رقم زد.

پس از آنکه قربانی از انتقال همسرش به بیمارستان خودداری کرد و از او خواست خود را در بالکن خانه قرنطینه کند این مرد با یک داس این زن را سر برید.

«سانوتش پاتیل» ۴۰ ساله که یک ماهیگیر است روز شنبه و به اتهام قتل همسرش در خانه‌اش در ایالت ماهراشترا دستگیر شد. پلیس هند پس از آن در جریان وقوع این قتل قرار گرفت که همسایگان با شنیدن صدای فریاد و گریه قربانی با مالک خانه تماس گرفتند. مالک خانه بلافاصله به محل مراجعه و «مایور»، کودک ۱۱ ساله این زوج را در حالی که در مقابل درب خانه گریه می‌کرد مشاهده کرد. این در حالی بود که درب خانه قفل شده بود و صدایی نیز از داخل خانه شنیده نمی‌شد.

صاحبخانه که هویتش اعلام نشده گفت هنگامی که از مایور سوال کردم چرا گریه می‌کند گفت که مادر و پدرش با هم درگیر شده اند. لحظاتی بعد پلیس در محل حادثه حاضر و با بازکردن درب خانه با صحنه قتل روبه‌رو شد.

یک مقام پلیس محلی در این باره گفت: «وقتی از سانتوش (متهم به قتل) سوال شد چرا اقدام به قتل زنش کرده جواب داد که طی پنج روز گذشته بیمار بود و همسرش به او گفته بود به دلیل داشتن علائم کرونا بالکن را ترک نکند. این مرد گفت پس از ترک بالکن بین او و زنش درگیری رخ داد.»

پلیس گفت سانتوش از زنش خواسته بود تا او را به بیمارستان ببرد، اما این زن از انجام درخواست وی خودداری می‌کرد. این مرد که پس از انتقال به بیمارستان ابتلایش به کرونای مثبت اعلام شده اکنون در قرنطینه به سر می‌برد و پس از منفی شدن تستش به اتهام قتل توسط پلیس بازداشت خواهد شد.

اقدام فجیع مرد کرونایی با زنش! +عکس17اقدام فجیع مرد کرونایی با زنش! +عکس13