ساره بیات در آغوش مادر شوهرش / عکس

10:36 - 1400/02/10
عکسی از ساره بیات بازیگر سینما و تلویزیون در کنار مادرش که به اشتباه در رسانه ها با عنوان مادرشوهر ساره بیات نام برده می شود.

عکسی از ساره بیات بازیگر سینما و تلویزیون در کنار مادرش که به اشتباه در رسانه ها با عنوان مادرشوهر ساره بیات نام برده می شود.

ساره بیات در آغوش مادر شوهرش / عکس18

مادر خانم بازیگر

ذزباره زندگی ساره بیات بیشتر بدانید

ساره بیات در روز ۱۴ مهر ۱۳۵۸ در مشهد به دنیا آمد. او فارغ‌التحصیل لیسانس هنر و دوره دیده مؤسسه کارنامه می‌باشد که از ۲۲ سالگی وارد تئاتر شد و از سال ۱۳۸۴ با سریال یک مشت پرعقاب جلوی دوربین رفت. پدر و مادرش مخالف ورودش به عرصه بازیگری بودند به همین دلیل به‌صورت پنهانی رشته دانشگاهی اش را هنر انتخاب کرد تا یواشکی وارد بازیگری شود.

ساره بیات در آغوش مادر شوهرش / عکس17

بازیگر دل

حرفه

او فارغ‌التحصیل صنایع فرش و سفیر صنایع دستی است. او که دارای مدرک بازیگری از مؤسسه کارنامه است بازیگری تئاتر، تلویزیون و سینما را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرد. ساره بیات علاوه بر بازیگری، طراحی لباس و نقاشی نیز انجام می‌دهد. او با بازی در فیلم مقلد شیطان وارد سینما شد.

به بهانه عکس ساره بیات و مادرش تصویر او را در کنار گلزار ببینید.

ساره بیات در آغوش مادر شوهرش / عکس17

پشت صحنه گیسو

بیات در سال ۱۳۸۹ برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین انتخاب شد و در ادامه نیز، خود جایزهٔ بهترین بازیگر نقش مکمل زن انجمن منتقدان فیلم لندن و به همراه لیلا حاتمی، سارینا فرهادی و کیمیا حسینی خرس نقره‌ای بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم برلین را دریافت کرد. وی در سال ۱۳۹۶ جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره حافظ برای سریال عاشقانه دریافت کرد.

خانواده

در یک خانواده ۴ نفره بزرگ شده و تنها یک خواهر کوچکتر از خود بنام سَروین دارد که همسر رضا قوچان نژاد (فوتبالیست) می‌باشد.

همسر او علیرضا افکاری، آهنگساز و تنظیم‌کننده ایرانی، است.

حالا که عکس ساره بیات و مادرش را دیدید تصویر دیگری از او را ببینید.

ساره بیات در آغوش مادر شوهرش / عکس4

بازیگر زن

تله فیلم

تباهی

مرگ یه شاعر

ریسمان سبز

ترانه پاییزی

شیفت شبانه