تسلیت / پرسپولیس داغدار شد

10:44 - 1400/02/07
حمید جاسمیان پیشکسوت باشگاه پرسپولیس روز گذشته به خاطر ابتلا به ویروس کرونا، جان خود را از دست داد.

حمید جاسمیان پیشکسوت باشگاه پرسپولیس روز گذشته به خاطر ابتلا به ویروس کرونا، جان خود را از دست داد. او که اولین کاپیتان سرخپوشان محسوب می‌شد، نزدیک به دو هفته با بیماری کووید-19 مبارزه کرد و در حالی که انتظار می‌رفت سلامتی خود را به دست بیاورد، از دنیا رفت تا جامعه ورزش ایران را عزادار کند.

تسلیت / پرسپولیس داغدار شد9

صبح امروز و در شرایطی که قرار بود تشییع جنازه از ساعت 12 برگزار شود، محمد پنجعلی کاپیتان اسبق سرخ‌ها چند ساعت زودتر در قطعه هنرمندان بهشت زهرا حضور یافت و گفتگویی نیز با خبرنگاران انجام داد. در ادامه رحیم یوسفی، سعید عزیزیان و برخی دیگر از پیشکسوتان پرسپولیس در محل حاضر شدند و سپس علی پروین اسطوره باشگاه و هم‌تیمی زنده‌یاد جاسمیان خود را به بهشت زهرا رساند تا در مراسم تدفین او شرکت کند.

تسلیت / پرسپولیس داغدار شد8

در شرایطی که حدود 100 نفر از دوستداران او به همراه پیشکسوتان ورزش ایران در قطعه هنرمندان حضور داشتند، با ساعتی تاخیر پیکر حمید جاسمیان تحویل داده تا تشییع جنازه رسما آغاز شود. جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز در مراسم حضور داشت. در همین لحظات نماز میت بر پیکر کاپیتان اسبق قرمزها اقامه و در میان گریه و ماتم همبازیان سابق، جاسمیان به خاک سپرده شد.تسلیت / پرسپولیس داغدار شد8

یکی از نکات قابل توجه حضور دختر حمید جاسمیان بود که به شدت در این مراسم گریه می‌کرد و باعث تاثر حاضران می‌شد. نکته دیگر این‎‌که به نظر می‌رسد هیچ یک از مسئولان فدراسیون فوتبال در مراسم حضور ندارند.

سعید شیرینی سرپرست سابق پرسپولیس و عضو شرکت پیشکسوتان به همراه چند نفر دیگر از مسئولان این شرکت هم در محل حضور دارند.

تسلیت / پرسپولیس داغدار شد7

تسلیت / پرسپولیس داغدار شد12

تسلیت / پرسپولیس داغدار شد4

ساعت 13 مراسم به پایان رسید و حاضران پس از قرائت فاتحه، محل را ترک کردند. مزار او در کنار زنده یاد مهرداد میناوند پیشکسوت باشگاه پرسپولیس قرار دارد.

زنده یاد حمید جاسمیان که سابقه سال‌ها حضور در سطح اول فوتبال ایران را دارد، پیراهن تیم ایران را هم بر تن داشت.