تسلیت / هنرمند دیگر کشور درگذشت + عکس

11:37 - 1400/02/06
کرونا جان هنرمند دیگری از کشورمان را گرفت.
تسلیت--هنرمند-دیگر-

حمید علیزاده که با عشق و مهربانی برای "فرزندان ایران" برنامه می‌ساخت پس از چند روز جدال با ویروس کرونا صبح امروز به دیار باقی شتافت. او یکی از فعال‌ترین تهیه‌کنندگانی بود که نقش مهمی در خلق برنامه‌های مهارتی و کودک برای شبکه‌های سیما داشته است.

تسلیت / هنرمند دیگر کشور درگذشت + عکس0

برنامه تلویزیونی "من می‌توانم " از مهمترین برنامه‌های این تهیه‌کننده فعال در حوزه مهارتی است که در شبکه آموزش سیما تهیه و پخش شده است. این تهیه‌کننده خلاق، همت و عشق ویژه‌ای در تولید برنامه‌های حوزه کودک و نوجوان داشته است.

برنامه "طرح رنگ نقاشی" "لوبیا فردا زود بیا" با اجرای عمو قناد ( شبکه آموزش) "فرزندان ایران" (شبکه جام‌جم)" کودک قرآنی" با محوریت طرح سه ساله حفظ قرآن کریم (شبکه قرآن سیما ) نمونه‌ای از برنامه های این هنرمند متعهد به شمار می‌رود.

حمیدرضا محمدعلیزاده در آستانه ماه مبارک رمضان درصدد تهیه و تولید طرح ملی حفظ سه ساله قرآن کریم برای نوجوان و کودکان این سرزمین اسلامی بود.

این تهیه‌کننده قدیمی، علاوه بر فعالیت چشمگیر در شبکه‌های جام‌جم و آموزش سیما در کارنامه کاری خود در شبکه قرآن و معارف، تهیه و تولید برنامه‌های احکام نوجوانان، کودک قرآنی، فرهنگ تلاوت، رصد و نمایشگاه قرآن کریم را برعهده داشت.