عکس جدید پسر داغدیده مهرداد میناوند / عکس

12:49 - 1400/01/15
مهرداد میناوند شماره 25 تیم پرسپولیس بر اثر کرونا در بیمارستان لاله تهران درگذشت . مهرداد میناوند سال ها قبل در اتریش با دختری ایرانی ازدواج کرده بود و یک فرزند پسر به نام آریا هم دارد که در اتریش زندگی می کرد.
عکس-جدید-پسر-داغدیده-

مهرداد میناوند شماره 25 تیم پرسپولیس بر اثر کرونا در بیمارستان لاله تهران درگذشت . مهرداد میناوند سال ها قبل در اتریش با دختری ایرانی ازدواج کرده بود و یک فرزند پسر به نام آریا هم دارد که در اتریش زندگی می کرد.

عکس جدید پسر داغدیده مهرداد میناوند / عکس11

مهرداد میناوند بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس که به علت درگیری ۹۰ درصدی ریه به ویروس کرونا در بیمارستان بستری بود،درگذشت. مهرداد میناوند متولد سال ۱۳۵۴ بود و طی سال‌های ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۲، ۷۵ بار پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را بر تن کرد.

عکس جدید پسر داغدیده مهرداد میناوند / عکس15

مهرداد میناوند مدافع چپ فوتبال ایران سال ۱۳۷۴ از پاس به پرسپولیس آمد.مهرداد میناوند و در ۳ سال حضورش ۸۹ بار با پیراهن این تیم بازی کرد و ۱۳گل به ثمر رساند.مهرداد میناوند در ادامه به اشتورم گراتس اتریش ترانسفر شد و طی ۳ سال ۶۷ بازی هم برای این تیم انجام داد.

عکس جدید پسر داغدیده مهرداد میناوند / عکس20

میناوند در ادامه برای شارلوا بلژیک و الشباب امارات بازی کرد و دوباره در سال ۱۳۸۲ به پرسپولیس بازگشت و پیراهن تیم محبوب خود را برتن کرد. دوره دوم حضورش در پرسپولیس فقط یک سال طول کشیده و در ادامه این مدافع چپ پا راهی سپاهان و راه‌آهن شد و در سال ۱۳۸۴ از فوتبال خداحافظی کرد.

میناوند در عرصه مربیگری خیلی فعالیت نکرد و فقط دو سال در خونه‌به‌خونه و یک سال هم در سپیدرود رشت حضور داشت.

عکس جدید پسر داغدیده مهرداد میناوند / عکس7

مهرداد میناوند در اتریش یک بار ازدواج کرد که صاحب یک فرزند پسر به نام آریا شد که در نهایت این ازدواج و طلاق منجر گردید و پسرش در اتریش نزد مادرش به زندگی خود ادامه داد

مهرداد میناوند بعد از گذشت چند سال در نهایت تصمیم گرفت تجدید فراش کند و در ۹ مهرماه ۱۳۹۹ با خانم شبنم کمانگر ازدواج کرد مهرداد میناوند بعد از چند ماه که از ازدواج مجددش می گذاشت متاسفانه به بیماری کرونا مبتلا شد و بعد از این که چند روز به دلیل بیماری کرونا و تنگی نفس عفونت ناشی از ریه از طریق دستگاههای تنفسی نفس میکشید در نهایت در روز چهارشنبه دارو فانی را وداع گفت