وضعیت همسر و دختر آزاده نامداری بعد از فوت او +عکس

10:46 - 1400/01/08
پیکر آزاده نامداری در حالی در منزلش پیدا شده که لباس خانه به تن داشته است.
وضعیت-همسر-دختر-آزاده-نامداری-بعد-فوت-او-عکس-

پیکر آزاده نامداری در حالی در منزلش پیدا شده که لباس خانه به تن داشته است. به گفته منابع آگاه، اطراف جسد هیچ نشانه ای از بقایای قرص یا اثری از خودکشی پیدا نشده و بازپرس پرونده با قاطعیت باردار بودن متوفی را رد کرده است. در عین حال آثار ضرب و جرح نیز بر پیکر آزاده نامداری مشاهده نشده است. جسد آزاده نامداری برای آزمایش سم شناسی به پزشکی قانونی منتقل شده است.

وضعیت همسر و دختر آزاده نامداری بعد از فوت او +عکس2

همسر آزاده نامداری که به همراه دختر ۴ ساله شان از چند روز قبل به شمال سفر کرده و در چالوس به سر می بردند در مسیر تهران هستند و قرار است از آن ها تحقیقات پلیسی به عمل آید.

وضعیت همسر و دختر آزاده نامداری بعد از فوت او +عکس1

عصر شنبه، هفتم فروردین ماه، قاضی محمد شهریاری با بیان این که هیچ گونه آثار ضرب و جرحی بر روی پیکر خانم آزاده نامداری یافت نشده گفت: علت فوت وی، منوط به آزمایش های سم‌شناسی و آسیب‌شناسی است که توسط پزشکی قانونی صورت می‌گیرد.

وضعیت همسر و دختر آزاده نامداری بعد از فوت او +عکس0

پیش از این، برخی منابع اعلام کرده بودند آزاده نامداری با مصرف قرص به زندگی اش پایان داده و پیکرش، ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از مرگ، در حالی که روی تخت خواب بود کشف شده است.

وضعیت همسر و دختر آزاده نامداری بعد از فوت او +عکس19

در این میان یکی از پایگاه های اطلاع رسانی، خبری را مبنی بر باردار بودن نامداری منتشر و اعلام کرد که او ۸ ماهه بوده و انتظار یک فرزند پسر را می کشیده است اما یک منبع آگاه در گفتگو با همشهری این خبر را تکذیب کرد. آزاده نامداری هم در بخش نظرات صفحه اینستاگرامش چندین بار خبر بارداری خود را تکذیب کرده بود.

وضعیت همسر و دختر آزاده نامداری بعد از فوت او +عکس14