ازدواج پسر جوان با عمه 91 ساله پدرش ! + تصاویر

16:45 - 1400/01/06
ازدواج پسر با عمه بزرگتر پدرش آن هم با 68 سال اختلاف سنی خبر جالبی بود که نام زوج متفاوت آرژانتینی را سر زبان ها انداخت ، پسری که تنها 23 سال داشت با تصمیمش همه را شوکه کرد.

ازدواج پسر با عمه بزرگتر پدرش آن هم با 68 سال اختلاف سنی خبر جالبی بود که نام زوج متفاوت آرژانتینی را سر زبان ها انداخت ، پسری که تنها 23 سال داشت با تصمیمش همه را شوکه کرد.

ازدواج پسر 23 ساله با پیرزن 91 ساله!

ازدواج با اختلاف سنی زیاد یکی از مسائلی است که تا کنون بارها در مورد آن اخبار گوناگون منتشر شده است ، از ازدواج دختر 12 ساله با پیرمردی پیرتر از پدر بزرگش تا ازدواج پیرزن 80 ساله با پسر نوجوان 17 ساله که همگی به نحوی با مخالفت خانواده ی همراه بوده ولی برگزار شده است مثل پسر جوانی که در کمال تعجب والدین و اقوام تصمیم گرفت با عمه ناتنی بزرگ خود یعنی عمه ی عمه اش به ازدواج کند.

Young man, 23, who married his 91-year-old great-aunt is facing legal fight to collect her pension

ازدواج پسر جوان با عمه 91 ساله پدرش ! + تصاویر18

پسر جوانی که با عمه بزرگ پدرش ازدواج کرد

ازدواج پسر 23 ساله با عمه ی ناتنی 91 ساله پدرش برای به آرامش رساندن او

"مائوریکیو اوسلو" برای به آرامش رساندن "یولاندا تورس" تصمیم گرفت تا اخرین آرزوی این پیرزن 91 ساله را که ازدواج بود برآورده کند . پسرجوان که هنگام ازدواج هنوز در مرحله تکمیل مقدمات دریافت حکم وکالتش بود بعد از مدت کوتاهی وکیل شد و توانست با قدرت بیشتری به کار خود ادامه دهد ، این عقیده ای بود که او داشت .

هنگام ازدواج با پیرزنی که 68 بزرگتر از او بود 8 سال از جدایی پدر و مادرش می گذشت و این مرد جوان دوست نداشت هیچ کس به دلیل تنهایی و از هم پاشیدگی خانواده اش غمگین باشد برای همین تصمیم گرفت تا عمه ناتنی بزرگ خانواده را به آرزوی ازدواجش برساند و او را از تنهایی رها سازد.

با این که پیرترین عضو خانواده یعنی عمه خانم با او ناتنی بود و هیچ رابطه ی خونی نداشت بازهم او به قول خودش تلاش کرد تا به او کمک کند ، کمکی که با مخالفت ها و واکنش های منفی بسیاری همراه بود و هیچ جوره در منطق نمیگنجید.

ازدواج پسر جوان با عمه 91 ساله پدرش ! + تصاویر19

ازدواج پسر جوان با عمه ناتنی 91 ساله

14 ماه بعد از این ازدواج عروس 91 سال درگذشت و داماد جوان را تنها گذاشت. "مائوریکو" بعد از مرگ همسر پیرش گفت :او برای من یک پشتیبان واقعی بود و حضورش به من دل گرمی می داد و حالا نبودش برای من بسیار سخت است.