احسان علیخانی در کنار همسر جوانش + عکس

08:17 - 1400/01/01
احسان علیخانی به شایعه ازدواج با طرفدارش واکنش عجیبی نشان داد.

احسان علیخانی به شایعه ازدواج با طرفدارش واکنش عجیبی نشان داد.

احسان علیخانی در کنار همسر جوانش + عکس0

احسان علیخانی یکی از سلبریتی هایی است که همواره زیر ذره بین رسانه ها و شبکه های مجازی است. او یک بار در یک مصاحبه ای از راز ازدواج نکردنش پرده برداشت او گفت : ما گرفتار کار هستیم و با دیدن بعضی از بزرگواران فهمیدیم که حتی تا سن 92 سالگی فرصت برای ازدواج داریم.

احسان علیخانی مجری محبوب ماه عسل واکنش جالبی نسبت به انتشار شایعه ازدواجش با یک طرفدار در اینستاگرام منتشر کرد. شایعه همیشه اطراف افراد مشهور پرسه میزند. شایعات از قبیل جدایی، مرگ، بیماری و... و واقعیت این است که نمی شود به چهره ای سرشناس بدل شوی و پیه شایعات رنگارنگ را به تن نزنی. اخبارهای داغ داغ و از این جور دسته خبرها همیشه در آن ها شایعاتی در می آید که خیلی ها آن را باور میکنند. ولی این مسئله را باید مردم قبول کنند که هر چیزی درباره افراد مشهور شنیدند باور نکنند.

احسان علیخانی ، مجری محبوب سیما، با انتشار یک سلفی با یک هوادار خود، توضیح جالبی زیر این عکس منتشر کرده که به خاطر شایعات و گمانه زنی های این روزهای فضای مجازی است.

برای من فوتبال خیلی جدی است. من جزو کسانی هستم که آرزو داشتم فوتبالیست شوم نه فقط در این اندازه که ممکن است خیلی ها در دوران نوجوانی آرزویش را داشته باشند ، من فوتبال را به صورت جدی بازی می کردم. در زمان دانشگاه به خاطر فوتبال بازی کردن چند بار پایم شکست و دکتری که زیرنظرش بودم به من گفت که تو مچ پایت به درد فوتبال روی چمن نمی خورد ، درمقایسه با قد بلندی که داری مچ پایت باریک است. برای همین چندین بار از ناحیه پا آسیب دیدم. حتی در یک مقطعی در نوجوانان پرسپولیس هم بازی کردم.