پیرترین داماد دنیا با 102 سال سن +عکس

14:39 - 1399/12/30
می گویند عشق پیر و جوان نمی شناسد داستان همین پیرمرد 102 ساله عاشق است. پیرمرد 102 ساله عنوان پیرترین داماد دنیا را به خود اختصاص داد.
پیرترین-داماد-دنیا-102-سال-سن-

می گویند عشق پیر و جوان نمی شناسد داستان همین پیرمرد 102 ساله عاشق است. پیرمرد 102 ساله عنوان پیرترین داماد دنیا را به خود اختصاص داد.

یک پیرمرد کهن سال در سن 102سالگی داماد شد و عروسی کرد. پیرمرد 102 ساله انگلیسی رکورد پیرترین داماد دنیا را شکست و با بیش یکصد سال عمر مراسم عروسی برگزار نمود تا نامش در کتاب گینس به عنوان پیرترین شازده داماد دنیا ثبت شود. دن گلمنت که 102 سال سن دارد هنوز هم به شغل کشاورزی مشغول است . این پیرمرد زنده دل رخت دامادی به تن نمودو اسمش را در کتاب رکوردهای گینس ثبت نمود.

پیرترین داماد دنیا با 102 سال سن +عکس7

این دو زوج خوشبخت بر این باورند که سن در ازدواج معنایی ندارد و انها بهترین انتخاب برای یکدیگر می باشند.دن دارای دو فرزند،4 نوه و یک نبیره می باشد.وی اکنون به یاد سالهای 1940 مجددا ازدواج نمود و توانست گواهی گینس خود را خانه سالمندان دانجوب در حوالی دامفریز از دست مسولین گینس دریافت نماید

پیرترین داماد دنیا با 102 سال سن +عکس15

خانم هیتر دودز 77 ساله ، عروس این مراسم بوده و از دوستان کلمنت بوده که در خانه سالمندان تا حدودی از وی مراقبت می نموده است.هیتر در سخنانی می گوید این بهترین روز زندگی من است.عروس خانم میگوید اقای دن مدتها در خانه سالمندان زندگی نموده است.او ایده آل و به تمام معنا یک مرد واقعیست .او تصمیم گرفته دوباره پا در راهرو مراسم جشن ازدواج بگذارد.رکورد قبلی پیرترین داماد دنیا متعلق به رونال هوربی بود که در سال 2014 در سن 96 سالگی اماد شده بود.