تتلو درگذشت؟ + تصاویر

13:00 - 1399/12/22
با قطع فعالیت چند روزه امیر تتلو در کانال تلگرامی و یوتیوب و اعلام ادمین کانال تلگرام امیر مقصود لو مبنی بر فوت این خواننده، شایعه خبر مرگ این خواننده ایرانی در فضای مجازی و رسانه‌ها قوت گرفت.

با قطع فعالیت چند روزه امیر تتلو در کانال تلگرامی و یوتیوب و اعلام ادمین کانال تلگرام امیر مقصود لو مبنی بر فوت این خواننده، شایعه خبر مرگ این خواننده ایرانی در فضای مجازی و رسانه‌ها قوت گرفت. ادمین کانال تلگرام امیر تتلو اعلام کرد که این خواننده فوت کرده، اما پس از دقایقی این پیام از کانالش پاک شد. این در حالی است که برخی کاربران فضای مجازی از تأیید این خبر توسط خبرگزاری‌های ترکیه خبر داده اند. این در حالی است که هنوز هیچ منبع موثقی این خبر را تأیید نکرده است.

تتلو درگذشت؟ + تصاویر8

امیر حسین مقصودلو معروف به امیرتتلو خواننده ایرانی مقیم ترکیه است که این روز‌ها خبر فوت او در فضای مجازی منتشر شده است. تتلو به دلیل فعالیت‌های خارج از قانون اینستاگرام از فعالیت در این شبکه مجازی منع شده است.

تتلو درگذشت؟ + تصاویر2

آیا امیر حسین مقصودلو معروف به امیر تتلو فوت کرده است؟

خبر مرگ امیر تتلو هم زمان با شایعه مرگ استاد محمدرضا شجریان در فضای مجازی گمانه زنی‌ها را برای مرگ این خواننده تا حد زیادی به سمت شایعه می‌کشاند. این در حالی است که پس از اعلام کانال رسمی این خواننده مبنی بر فوت او، برخی کاربران مدعی شده اند که خب مرگ تتلو از رسانه‌های ترکیه پخش شده است. برخی گمانه زنی‌ها نیز این خبر را یک شایعه می‌دانند. برای خواننده‌ای مانند امیرتتلو که هرکاری می‌کند تا دیده شود، انجام چنین کاری نیز بعید نیست.

تتلو درگذشت؟ + تصاویر14تتلو درگذشت؟ + تصاویر2

این خبر می‌تواند یک شوخی و یا شایعه باشد چراکه هنوز هیچ منبع موثقی صحت و سقم آن را تأیید نکرده است و صرفا نمی‌توان به یک خبر در فضای مجازی استناد کرد. آیا واقعا مرگ تتلو صحت دارد؟