حیوان خانگی وحشتناک مهران مدیری! + عکس

15:00 - 1399/12/21
مهران مدیری در شبی که مهمان برنامه ستاره سینما در پردیس کوروش بود درباره ماجرای بادیگاردهایش و ماری که 11 سال است با او زندگی میکند صحبت کرد.

مهران مدیری در شبی که مهمان برنامه ستاره سینما در پردیس کوروش بود درباره ماجرای بادیگاردهایش و ماری که 11 سال است با او زندگی میکند صحبت کرد.

ماجرای ماری که مهران مدیری بزرگش کرد

شامگاه دوشنبه 6 شهریور ماه مهران مدیری مهمان برنامه ستاره سینما با اجرای کیوان کثیریان و همراهی امیر پوریا بود. در این برنامه که به صورت زنده و با حضور تماشاگران در پردیس سینمایی کوروش اجرا شد ، مهران مدیری پاسخگوی سوالات مجریان برنامه بود.

در بخشی از گفتگو در این برنامه ، مهران مدیری به شروع فعالیت حرفه ای در تئاتر اشاره کرد و درباره کار در تئاتر در اوایل انقلاب و مشکلاتی که بخاطر اجرای یک نمایش برایش رخ داد صحبت کرد و به ماجرای کتک خوردن از حراست تالار وحدت اشاره کرد و به این موضوع پرداخت که بعد از فیلم ساعت خوش همه عوامل فیلمش ممنوع الکار شدند و در ادامه صحبت هایش به حضور در جبهه اشاره کرد.

ماجرای بادیگاردها و ماری که هم خانه مهران مدیری است

در شبی که مهران مدیری مهمان این برنامه بود از ماری صحبت کرد که با آنها در خانه شان زندگی میکند و از ماجرای بادیگاردهایشان پرده برداشت.

مهران مدیری ادامه داد:در روزی که به مشهد رفته بودم برای اکران فیلم ساعت 5 عصر واقعا هرچه نیروی امنیتی بود فراهم کرده بودند و اینقدر ازدحام و مهربانی زیاد بود که آدم متحیر میشد و نیاز بود چند نفر برای حمایت از من کنار من حرکت کنند و اینجا باید بگویم که من واقعا بادیگارد ندارم و آنها نیروهای حفاظتی بودند که کنار همه اشخاص در مکان های شلوغ قرار میگیرند و این مساله که من بادیگارد دارم دستاورد فضای مجازی است که حقیقت ندارد.

حیوان خانگی وحشتناک مهران مدیری! + عکس8

مهران مدیری و ماری که هم خانه اوست

مهران مدیری در بخشی از گفتگویش در برنامه به ماری اشاره کرد که در فیلم همیشه پای یک زن در میان است از آن استفاده کرده بود و ادامه داد من یک مار در خانه ام دارم که از 11 پیش با من زندگی میکند ، من حمامش میکنم ، دستشویی می رود و خودش سرجایش می خوابد و خلاصه دنگ و فنگ زیاد دارد و مجری برنامه با تعجب افزود :پس او هم یک بازیگر است.

مجری سرشناس برنامه دورهمی در این برنامه و در حضور مردم از شرایط زندگی اش صحبت کرد و گفت :من یک زندگی معمولی دارم و از سالهای دور برای این زندگی کار کرده ام و هرکاری فکر کنید انجام داده ام و خداراشکر زندگی خوبی دارم و پسر و دختر خوبی دارم. پسرم فرهاد مشغول آهنگسازی است و دخترم شهرزاد طراحی لباس میخواند.

مهران مدیری در بخشی از صحبت هایش در این برنامه به فیلم ساعت 5 عصر اشاره کرد و درباره نقشی که قرار بود در فیلم ضیافت مسعود کیمیایی بازی کند صحبت کرد.