خواستگاری تتلو از سارا و نیکای پایتخت + عکس

15:54 - 1399/12/17
تتلو مدت ها پیش لایوی در اینستاگرام گذاشته بود و از سارا و نیکا دوقلوهای سریال پایتخت خواستگاری کرده بود
خواستگاری-تتلو-سارا-نیکای-پایتخت--عکس-

تتلو مدت ها پیش لایوی در اینستاگرام گذاشته بود و از سارا و نیکا دوقلوهای سریال پایتخت خواستگاری کرده بود تتلو به دلیل حجاب این دو دختر ادعا کرده بود از آنها خوشش می اید و از آنها خواستگاری کرده بود بعدها از انتشار تصاویر لو رفته سارا و نیکا در سوئد ناراحت شد و نوشت: «عکس لُختی سارا و نیکا رو دیدم . اینا همون به دردِ نقی و آقای هویج میخورن. طبیعت خوب میدونه کی رو بذاره بغل کی. عمه مهینه من با هشتصد سال سن از اینا خوش هیکل تره.» تتلو گفته بود روی سارا نیکا هم «کراش» دارد.

خواستگاری تتلو از سارا و نیکای پایتخت + عکس14

حاشیه های جنجالی در کنسرت امیر تتلو

کنسرت امیر تتلو در تفلیس پایتخت گرجستان برگزار شد و از همان ابتدا جنجال و حاشیه به پا کرد. این خواننده که بعد از سال ها به آرزوی خود رسید و کنسرت برگزار کرد، با حواشی ایجاد شده تمام نگاه ها را به سوی خود جلب کرد. این نمایش سه و نیم ساعته، عجیب ترین کنسرتی بود که یک خواننده ایرانی به اجرای آن می پردازد، در ادامه با ما همراه باشید تا جنجال های تتلو را مرور کنیم.

امیر تتلو که بی مفهوم ترین اسم مستعار را بین خوانندگان زیر زمینی دارد، در ابتدای کنسرت و با حالتی غیر عادی پشت میکروفن قرار گرفت و گفت: ما از 6 بعد از ظهر اینجاییم و از 5 داریم sound check می کنیم، **** از شما بوده که دیر اومدین! حالا باید واستینتا بقیتونم بیان! و با تعجب فراوان حاضرین در سالن، او را بعد از هر لفظ رکیکی تشویق می کردند!