راز40 ساله یک قتل در قوطی نوشابه! +عکس

20:09 - 1399/12/15
پرونده مرموز قتل «سیلویا کوئیل» ۳۴ ساله که در سال ۱۹۸۱ میلادی در خانه پدری اش کشته شده بود تا به امروز حل نشده مانده و کارآگاهان سال‌ها بر آن تحقیق می‌کردند.
راز40-ساله-یک-قتل-

پرونده مرموز قتل «سیلویا کوئیل» ۳۴ ساله که در سال ۱۹۸۱ میلادی در خانه پدری اش کشته شده بود تا به امروز حل نشده مانده و کارآگاهان سال‌ها بر آن تحقیق می‌کردند.این دختر پس از تجاوز ابتدا خفه شده، سپس چاقو خورده و در نهایت با شلیک یک گلوله قاتل از مرگش اطمینان حاصل کرده بود.

راز40 ساله یک قتل در قوطی نوشابه! +عکس15

سخنگوی پلیس کلرادو اعلام کرد مأموران ما جسد وی را روی فرش قرمز رنگی در خانه پدری اش یافتند و از آن زمان به‌ دنبال ردی از قاتلش بودند که در نهایت پس از سال‌ها تلاش با انجام آزمایش وانیل موجود در قوطی کوکاکولا که در محل قتل پیدا شده بود قاتل را شناسایی و دستگیر کردند. گفتنی است فرش به‌دست آمده و دیگر وسایل خانه برای یافتن ردی از قاتل مورد آزمایش قرار گرفتند ،اما در نهایت وانیل کوکاکولا پرونده مرموز را فاش کردغ با توجه به اینکه در امریکا دی‌ان‌ای افراد در یک بانک اطلاعاتی موجود است با تطبیق دی‌ان‌ای موجود روی وسایل خانه و قوطی نوشابه سرانجام متهم بعد از ۴۰ سال دستگیر شد.

متهم فردی به‌ نام «دیوید آندرسون» ‌اهل نبراسکا بوده که با توجه به شواهد موجود و مدارک به‌دست آمده به جرم قتل این دختر بازداشت شده و هنوز انگیزه خود را از این جنایت بیان نکرده است.