پسر 14 ساله ای که تخم می گذارد + تصاویر

12:29 - 1399/12/15
تیتر خبر داغ و جدید خبرگزاری ها مربوط به پسر تخم مرغ گذاری بود که 2 تخم در حضور پزشک گذاشت تا واقعی بودن این عجیب واقعی به همه ثابت شود.
پسر-14-ساله-ای-که-

تیتر خبر داغ و جدید خبرگزاری ها مربوط به پسر تخم مرغ گذاری بود که 2 تخم در حضور پزشک گذاشت تا واقعی بودن این عجیب واقعی به همه ثابت شود.

پسرنوجوانی که 20 تخم مرغ گذاشته است!

در میان اخبار عجیب و غریب دنیا امروز نام یک پسر تایلندی بیش از همه جلب توجه می کرد، پسری که به گفته ی خانواده اش در طول دوسال اخیر 20 تخم مرغ گذاشته است.

Teenage boy 'lays 20 EGGS out of his bum’ leaving doctors BAFFLED

پسر 14 ساله ای که تخم می گذارد + تصاویر14

پسر اندونزیایی که تخم مرغ می گذارد

پسر 14 ساله ای که تخم می گذارد + تصاویر4

عکس تخم مرغی که پسر نوجوان گذاشت

پسر اندونزیایی در 2 سال 20 تخم مرغ گذاشت!

"اکمال" 14 ساله با اتفاقی عجیب در بدنش پزشکان را دچار تعجب و سردرگرمی کرد چرا که وضعیت او برای اولین بار در دنیا دیده شده است و تا کنون هرگز چنین موردی در هیچ جای جهان گزارش نشده است.

"اکمال" مدعی است که تخم مرغ گذاری او حدود 2 سال است که آغاز شده و او از سال 2016 تا کنون 20 تخم مرغ گذاشته است.

این پسر اندونزیایی بارها برای مشکل عجیب و غریبش در بیمارستان بستری شده است و حتی 2 تا از تخم مرغ ها را درحضور پزشکان گذاشته، پزشکانی که بعد از بررسی ها و آزمایشات هم چنان معتقدند که تشکیل تخم مرغ داخل بدن انسان غیرممکن است .

"اکمال" اهل گوا در اندونزی چندین بار تحت عکسبرداری های دقیق قرار گرفته که تصاویر آن را که حاکی از اثبات وجود تخم مرغ داخل بدنش است در ادامه این بخش مشاهده می کنید.

پسر 14 ساله ای که تخم می گذارد + تصاویر18

عکسبرداری که وجود تخم مرغ داخل بدن پسر نوجوان را ثابت کرد

پسر 14 ساله ای که تخم می گذارد + تصاویر19

لحظه دردناک تخم مرغ گذاشتن پسر 14 ساله در اندونزی

پدر "اکمال" می گوید:در 2 سال اخیر پسرم 18 تخم مرغ گذاشته و 2 تخم مرغ هم در حضور پزشکان و در بیمارستان گذاشت، تخم مرغ هایی که با شکستن آنها متعجب شدم؛ یکبار تخم مرغ را شکستم که محتویات آن کاملا زرد بود و بار دیگر محتویات تخم مرغ کاملا سفید رنگ بود.

به گفته او، اگرچه تلاش برای بیرون آوردن تخم مرغ بسیار دشوار بود، اما این شیء غیرانسانی کاملا سالم از بدن او خارج شد. برخی می گویند که حتما پسرم تخم مرغ درسته بلعیده است اما ما هرگز چنین چیزی ندیده ایم و خود او هم مطمئن است که چنین اتفاقی نیفتاده.

به گزارش دیلی استار "کوکوناتس جاکارتا"، آکمال تنها کسی نیست که از این توانایی برخوردار است. در جاکارتا نیز یک مرد بالغ به نام کاکِک سینین مدعی است می تواند تخم بگذارد. با این وجود برخی از پزشکان ادعای آن ها را رد کرده اند. آزمایش ها نشان می دهد که تخم های آنها به مرغ تعلق دارد.