مادربزرگی که نوه اش را باردار شد + تصاویر

12:24 - 1399/12/15
مادربزرگ باردار نوزاد پسرش را در رحم داشت ، مشکلی جدی در خانواده که چنین رفع شد.
مادربزرگی-که-نوه-اش-را-

مادربزرگ باردار نوزاد پسرش را در رحم داشت ، مشکلی جدی در خانواده که چنین رفع شد.

زن 50 ساله نوه ی پسری اش را باردار است!

خانم 50 ساله در یک اتفاق نادر توانست شانس بچه دار شدن را به پسرش بدهد و دوران بارداری نوه ی خود را برعهده داشته باشد ؛ ماجرایی امیدوارکننده برای بسیار از زوج هایی که توانایی بچه دار شدن را ندارند در این خانواده رخ داده تا مادر بزرگ بتواند نوه ی خود را رشد دهد.

50-year-old Woman Becomes a Surrogate Mother to Her Son’s Baby in a Beautiful Journey

مادربزرگی که نوه اش را باردار شد + تصاویر20

عکس مادربزرگی که باردار نوه پسری اش شد

مادر بزرگ نوه ی خود را باردار شد

استفاده از رحم اجاره ای امید به داشتن فرزند را به زوج جوان هدیه کرد ، زوجی که به دلیل مشکل جدی نمی توانستند هرگز بچه دار شوند . "کیالا جونز" 29 ساله وقتی 17 سال داشت با تشخیص پزشک تحت جراحی هیسترکتومی قرار گرفت و برای همیشه رحم خود را از دست داد اما بعد از ازدواج با "کدی" به شدت علاقه مند به داشتن فرزند بود اما نمی توانست خودش این شانس را داشته باشد برای همین به فکر استفاده از روشی جدید که این مشکل را برای زنان دارای چنین مشکلی حل کرده بود افتاد ، استفاده از رحم زن دیگری بری سپری شدن دوران بارداری و رشد جنین .

مادربزرگی که نوه اش را باردار شد + تصاویر15

عکس زوج جوانی که با رحم مادربزرگ خانواده بچه دار شدند

"کیالا" می گوید:من و همسرم سال 2012 باهم ازدواج کردیم و از انجایی که خانواده همسرم در جریان مشکل و وضعیت جسمی من بودند مادرشوهرم بارها به حالت طنز و برای خنده اینکه رحم خود را برای رشد فرزند ما اجاره خواهد داد صحبت کرده بود و همین شوخی ها ما را به فکر انداخت تا برای انجام آن اقدام کنیم. باورکردنی نبود ولی تمام آزمایشات با نتایج مثبت همراه شد و برای انتقال جنین همه چیز آماده شد و مادر شوهرم فرزند ما را باردار شدو بعد از چند ماه آن را به دنیا آورد.

مادربزرگی که نوه اش را باردار شد + تصاویر14

عکس مادربزرگ باردار و نوه ای که به دنیا آورد