ازدواج تلخ دختر 27 ساله با پیرمرد 83 ساله + عکس

10:00 - 1399/12/15
دختر جوان 27 ساله در طی داستان عاشقانه ای عاشق پیرمرد 83 ساله شد و...
ازدواج-تلخ-دختر-27-ساله-پیمرد-

دختر جوان 27 ساله در طی داستان عاشقانه ای عاشق پیرمرد 83 ساله شد و...

ازدواج پیرمرد 83 ساله با دختر 27 ساله!

بهترین اتفاقی که می تواند سرنوشت ما را حتی گاها تغییر دهد، ازدواج با فرد مورد علاقه مان می باشد که می توانیم به همراه او زندگی ایده آل و جذابی را آغاز کنیم و مسیر زندگی مان با مسیر قبلی تغییر زیادی پیدا کند. اما طبیعتا هر چیزی قوانین و ضوابط خاص خودش را داراست و ازدواج نیز از این موضوع جدا نیست!

بی شک قوانین و محدودیت هایی نیز برای ازدواج وجود دارند که با رعایت آنها می توان به بهترین شیوه ممکن خوشبختی را تجربه کرد و از مهم ترین آنها می توان به تفاوت سنی طرفین اشاره کرد! شاید تا کنون تفاوت سنی تک رقمی را دیده باشید ولی تفاوت سنی 56 ساله میان طرفین را دیده اید؟!! باور نکردنی است و با خودتان خواهید گفت که به هیچ وجه امکان ندارد!!

داستان عشق و عاشقی میان دختر 27 ساله و مرد شمنیسم مشهور 83 ساله اندونزیایی یکی از پر حاشیه ترین و شوکه کننده ترین خبرهای هفته گذشته تا هم اکنون شبکه های مجازی و مجلات می باشد! همان گونه که مشاهده می کنید تفاوت سنی این زوج بسیار زیاد است و این در حالی است که دختر جوان اعلام کرد که عاشقانه عاشق همسرش می باشد!

ازدواج تلخ دختر 27 ساله با پیرمرد 83 ساله + عکس12

اولین آشنایی دختر 27 ساله به نام " نورائینی " و " سودریگو " 83 ساله برای اولین بار در ماه ژوئیه اتفاق افتاد که او به همراه پدر و مادرش برای مشاوره به خانه سودریگو 83 ساله معروف رفتند و او در آنجا عاشق شد و به همین دلیل چند بار با بهانه های مختلفی هر چند مدت یکبار با پدر بزرگ 8 نفر دیدار می کرد!

ازدواج تلخ دختر 27 ساله با پیرمرد 83 ساله + عکس9

مدت طولانی طول نکشید که سودریگو نیز عاشق نورائینی جوان شد و از او درخواست ازدواج کرد و نورائینی درخواست او را پذیرفت! این ازدواج شوکه کننده رخ داد و خانواده دختر جوان نیز در طی مدت کمی این موضوع را قبول کردند و این در حالی است که پدر نوزائینی 51 سال دارد و از داماد خود 32 سال کوچکتر است!!!

ازدواج تلخ دختر 27 ساله با پیرمرد 83 ساله + عکس1

خانم تارتی که یکی از دختران سودریگو است در مصاحبه ای این گونه گفت که پدرش چندین بار از نورائینی خواسته بود که همسری را مطابق سن و سالش انتخاب کند و اما این دختر اصرار داشت تا سودریگو را قانع کند تا با او ازدواج کند. در نهایت آنها در 18 اوت در مقابل روستائیان ازدواج کردند و دختر جوان اولین ازدواج و سودریگو نیز چهارمین ازدواج خود را تجربه کرد!