بلایی که ژل قلابی سر دختر جوان آورد + عکس

09:15 - 1399/12/15
دختر جوان به هوای پنهان کردن چین و چروک صورتش تصمیم به تزریق فیلر گرفت اما نتیجه با آنچه او میخواست بسیار متفاوت از آب درآمد.
بلایی-که-ژل-قلابی-سر-دختر-جوان-آورد-

دختر جوان به هوای پنهان کردن چین و چروک صورتش تصمیم به تزریق فیلر گرفت اما نتیجه با آنچه او میخواست بسیار متفاوت از آب درآمد.

تخریب چهره ی دختر جوان با روش زیبایی جدید

امروزه تقاضای بالای مراجعین به کلینیک های زیبایی و افزایش مشتریان روش های مد روز زیبایی، تبدیل به فرصتی شده است برای برخی سودجویان که برای انجام خدمات زیبایی از ترکیبات بی کیفیت استفاده کنند که در نهایت منجر به بروز مشکلاتی شود که نمونه اش را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید؛ دختری که برای رفع چین و چروک صورتش اقدام کرد و به دردسر جدی دچار شد و حالا او مانده و صورتی که یک طرفش حس ندارد.

علت تخریب چهره دختر جوان

" ژائو " دختر جوانی است که در 29 سالگی فلج شدن ناگهانی صورتش را تجربه کرد و این اتفاق به دلیل بی دقتی او در انتخاب کلینیکی بود که برای تزریق فیلر به آن مراجعه کرده بود.

" ژائو " می گوید:12 سپتامبر بود که برای تزریق فیلر و رفع چین و چروک بسیار ناچیزی که روی صورتم بود به مرکز زیبایی مراجعه و مدت کوتاهی بعد خوشحال از اینکه از فردا دیگر چین و چروک ها را روی صورتم نخواهم دید آنجا را ترک کردم.

بلایی که ژل قلابی سر دختر جوان آورد + عکس15

چند روز گذشت تا اینکه 6 روز بعد از تزریق وقتی صبح از خواب بیدار شدم حالت عجیبی را در صورتم حس کردم، وقتی خودم را در آینه دیدم شوکه شده بودم چرا که سمت چپ صورتم دچار فلج شده بود درست مثل کسی که سکته کرده است؛ دهانم کج شده، اخم بدی در ابرویم آمده و چشمم را نمیتوانستم ببندم.

به پزشک مراجعه کردم و او هم بعد از معاینات دقیق گفت که به دلیل بی کیفیت بودن مواد استفاده شده برای فیلر چروک صورتم دچار فلج صورت شدم و مشخص نیست که چند روز، ماه یا حتی سال زمان برای بهبودی من لازم باشد. حالا من از کلینیک زیبایی برای جبران خسارت شکایت کرده ام اما آنها هیچ گونه جبرانی را نمیپذیرند.