تصویر باورنکردنی از مشتری عجیب یک آرایشگاه +عکس

13:02 - 1399/12/14
در یکی از سالن‌های آرایشی مردانه مراکش با ورود یک خروس برای دریافت خدمات ویژه تولد یک سالگی‌اش، همه مشتریان متعجب شدند.
تصویر-باورنکردنی-مشتری-عجیب-یک-آرایشگاه-

در یکی از آرایشگاه‌های مردانه در مراکش «سفیان مهداوی» مشغول کوتاهی و حالت دادن به پر‌های مشتری خود بود که روی صندلی ایستاده است و قبل از خشک شدن و شانه زدن پرهایش را با دقت می‌شوید. روی نیمکت‌های انتظار سالن مشتریان منتظر نوبت خود بودند و با تعجب بسیار کار او را تماشا می‌کردند، زیرا مشتری او یک خروس بود.

این آرایشگر مردانه می‌گوید: من مشتریانی را پذیرفتم که می‌خواستند مو‌های خود را کوتاه کنند یا ریش خود را به روش‌های مدرن کوتاه کنند، اما این اولین بار است که یک خروس را پذیرفتم. به نظر عجیب می‌رسد، اما این همان چیزی است که اتفاق افتاده است.

تصویر باورنکردنی از مشتری عجیب یک آرایشگاه +عکس19

او افزود: روزی تماسی را از یک شهروند فرانسوی مقیم مراکش دریافت کردم که به مناسبت تولد یک سالگی خروسی که پرورش داده بود او را به آرایشگاه ببرد. در ابتدا متعجب شده و گمان کردم یک شوخی است، اما وقتی او خروس خود را به سالن آورد متوجه جدی بودن تصمیم این مرد فرانسوی شدم.

انتشار تصاویر و فیلم حضور آرام این خروس زیر دست آرایشگر در شبکه‌های اجتماعی موجب تعجب و خوشحالی بازدیدکنندگان آن شد، زیرا این خروس حتی موقع سشوار کشیدن پرهایش با دمای بالا هیچ حرکتی نکرده و حتی خوشحال نیز بوده است.

تصویر باورنکردنی از مشتری عجیب یک آرایشگاه +عکس20

تصویر باورنکردنی از مشتری عجیب یک آرایشگاه +عکس6

تصویر باورنکردنی از مشتری عجیب یک آرایشگاه +عکس4

تصویر باورنکردنی از مشتری عجیب یک آرایشگاه +عکس16