عاقبت تلخ زن جوانی که 11 روز در قبر زنده بود + عکس

16:08 - 1399/12/13
شنیده شدن مداوم و پی در پی صدا از قبر زن جوان که حدود 11 روز پیش گواهی فوتش ثبت شده بود تبدیل به خبری جنجالی شد، زن بینوا تمام این روزها برای کمک فریاد می زد.
عاقبت-تلخ-زن-جوانی-که-11-روز-قبر-

شنیده شدن صداهای زنی که زنده زنده دفن شده بود از قبر

خبر جنجالی و ناراحت کننده از ماجرای دفن زن جوان در یکی از قبرستان های شمال برزیل را فاش کرد، ماجرایی که با زنده به گور شدن ارتباط داشت.

Woman 'buried alive' may have spent 11 DAYS 'trying to fight her way out' of coffin in stone tomb

عاقبت تلخ زن جوانی که 11 روز در قبر زنده بود + عکس7

صداهایی از داخل قبر یک زن موجب نبش قبر شد

صدای فریاد زن از درون قبر موجب نبش قبر شد

صدا فریادهای مداومی که از قبر "روسانگلا" 37 ساله به گوش می رسید در نهایت مسئولان را راضی به نبش قبر کرد. ویدئوی جنجالی از نبش قبر این زن در فضای مجازی منتشر شد، ویدئوی که از لحظات باز کردن تابوت زن بینوا و اثبات زنده به گور شدن او خبر می داد.

به گزاری خبرگزاری ها :مردان تابوت سنگینی را از داخل قبر یک زن خارج می کنند اما چرا؟ دلیل نبش قبر چه بود؟

عاقبت تلخ زن جوانی که 11 روز در قبر زنده بود + عکس11

عاقبت تلخ زن جوانی که 11 روز در قبر زنده بود + عکس8

تصاویری از نبش قبر و خارج کردن تابوت یک زن بعد از شنیده شدن صداهای پی در پی از گور او

زن جوان برزیلی که بعد از دفن او بارها صدایش از داخل قبر شنیده شده بود بالاخره از تابوتی که او را زنده زنده داخل آن گذاشته بودند خارج شد اما درست زمانی که او چند دقیقه ای قبل از آن از دنیا رفته بود.

صدای فریاد این زن از داخل قبر توسط چندین نفر شنیده شده بود اما بسیاری با تصور خیالاتی شدن آن را نادیده گرفتند تا اینکه در نهایت صدای فریاد با صدای ضربات به بدنه ی تابوت همراه شد و آنها مطمئن شدند که داخل قبر یک انسان زنده دفن شده است.

بعد از گزارش وضعیت مسئولان فورا برای نبش قبر مجوز صادر کردند و قبر زن بینوا باز شد اما دیگر چاره ای نداشت.

خون ریزی های دست و بدن جسد زن به دلیل ضرباتی که به تابوت وارد کرده بود ثابت کرد که فریادها و صداهای شنیده شده همه واقعی بودند و او تلاش می کرد تا راه نجاتی پیدا کند.

براساس اسناد تایید فوت و اجازه دفن زن 37 ساله 11 روز زنده داخل تابوت و درون قبر بوده، بدن زن بینوا هنگام نبش قبر کاملا گرم بود و به گفته پزشکان تنها چند دقیقه از مرگ او میگذشته.

عاقبت تلخ زن جوانی که 11 روز در قبر زنده بود + عکس10

تصویر زنی که زنده به گور شده بود و 11 روز با ایجاد صدا از داخل قبر کمک خواست

زنده بودن او هنگام مرگ یا بهتراست بگوییم زنده زنده دفن شدن او کاملا ثابت شد چرا که بدن زن کاملا گرم بود و وضعیت او با وضعیتی که هنگام دفن قرار گرفته بود کاملا متفاوت بود که نشان از حرکات زن بعداز دفن داشت.