رابطه عاشقانه محمدرضا گلزار و ساره بیات لو رفت + عکس

14:39 - 1399/12/12
متاسفانه برخی از کاربران فضای مجازی و اعضای شبکه های اجتماعی بدون داشتن اطلاعات کافی و صحیح در مورد موضوعی و  با کوچک ترین حدس و گمان دست به شایعه پراکنی در مورد شخصیت های مشهور سینما و تلویزیون می زنند
رابطه-عاشقانه-محمدرضا-گلزار-

متاسفانه برخی از کاربران فضای مجازی و اعضای شبکه های اجتماعی بدون داشتن اطلاعات کافی و صحیح در مورد موضوعی و با کوچک ترین حدس و گمان دست به شایعه پراکنی در مورد شخصیت های مشهور سینما و تلویزیون می زنند مواردی پرتعداد که در روزهای اخیر با نام دو بازیگر سریال عاشقانه منوچهر هادی ؛ ساره بیات و محمدرضا گلزار منتشر شد .

رابطه عاشقانه محمدرضا گلزار و ساره بیات لو رفت + عکس17

رابطه عاشقانه محمدرضا گلزار و ساره بیات لو رفت + عکس10

متاسفانه برخی از کاربران فضای مجازی و اعضای شبکه های اجتماعی بدون داشتن اطلاعات کافی و صحیح در مورد موضوعی و با کوچک ترین حدس و گمان دست به شایعه پراکنی در مورد شخصیت های مشهور سینما و تلویزیون می زنند مواردی پرتعداد از جمله ساره بیات و محمدرضا گلزار دو بازیگر مشهور سریال عاشقانه. رابطه عاشقانه محمدرضا گلزار و ساره بیات لو رفت + عکس9

رابطه عاشقانه محمدرضا گلزار و ساره بیات لو رفت + عکس5

رابطه عاشقانه محمدرضا گلزار و ساره بیات لو رفت + عکس6

عکسی از ساره بیات در منزل رضا گلزار

عکسی از ساره بیات در منزل مادری رضا گلزار برای مراسم اربعین.

رابطه عاشقانه محمدرضا گلزار و ساره بیات لو رفت + عکس9

محمدرضا گلزار و ساره بیات در سریال عاشقانه

عاشقانه نام یک سریال نمایش خانگی به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی مهدی گلستانه می‌باشد که در سال ۱۳۹۶–۱۳۹۵ در شبکهٔ نمایش خانگی منتشر شد.

داستان این سریال روایتگر چند خانواده با قصه‌ها و مشکلات‌شان می‌باشد که هر شخصیت قصه و گذشته مخصوص به خودش را دارد…

زنی به نام گیسو برازنده (مهناز افشار) وارد زندگی چند زوج جوان می‌شود تا آرامش ظاهری زندگی آنان به آشوب کشیده شود و در ادامه گم شدن سگ پگاه (پاپت) در سفر شمال، مشکلاتی میان دو زوج جوان به نام‌های سهیل (محمدرضا گلزار) و پگاه (ساره بیات) ایجاد می‌کند.

رابطه عاشقانه محمدرضا گلزار و ساره بیات لو رفت + عکس1

عاشقانه 2 با ساره بیات و محمدرضا گلزار

رابطه عاشقانه محمدرضا گلزار و ساره بیات لو رفت + عکس17

بنا بر گفته‌های منوچهر هادی کارگردان عاشقانه، فصل دوم این سریال با عنوان گیسو تولید و پخش خواهد شد.

سعید جلالی نویسنده سریال گفت: این سریال در راستای همان فصل اول و ادامه‌ی آن محسوب می‌شود. بخشی از قصه به حضور بازیگران این مجموعه در فصل اول منوط است که در صورتی ‌که در فصل جدید حضور نیابند قصه با تغییرات مواجه می‌شود.

سریال گیسو به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی هومن کبیری در تهران مقابل دوربین رفت و محمدرضا گلزار و هومن سیدی دو بازیگری بودند که در اولین روزهای تصویربرداری مقابل دوربین این سریال رفتند.

منوچهر هادی کارگردان و محمدرضا گلزار بازیگر سریال گیسو تصاویری از این سریال را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتند. این تصاویر در ششمین روز از فیلمبرداری سریال گیسو گرفته شده است و هومن سیدی و محمدرضا گلزار در این سریال مقابل دوربین رفتند.

رابطه عاشقانه محمدرضا گلزار و ساره بیات لو رفت + عکس4

محمدرضا گلزار و ساره بیات در رحمان 1400

رحمان ۱۴۰۰ فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی، تهیه‌کنندگی علی سرتیپی و نویسندگی بابک کایدان و میثم کایدان است.فیلمبرداری این فیلم از اوایل مرداد ۱۳۹۷ شروع و در مهر ماه ۱۳۹۷ به پایان رسید. این فیلم در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ در سینماهای ایران اکران شده‌است.

رحمان(سعید آقاخانی) آبدارچی یک شرکت است و پزشک به او اعلام کرده‌است که به‌زودی به‌علت سرطان از دنیا خواهد رفت. از این‌جهت رحمان فکری به سرش می‌زند تا از مرگ خود برای خانواده‌اش سودی حاصل کند؛ امّا همیشه با بدشانسی روبه‌رو می‌شود. او با دوستش انوش(بهرام افشاری) نقشه‌هایی طراحی می‌کنند که اشکان(محمدرضا گلزار) پسر رئیس شرکت، بلایی سر رحمان بیاورد که خانوادهٔ رحمان با پول دیه، زندگی خوبی داشته‌باشند و….

رابطه عاشقانه محمدرضا گلزار و ساره بیات لو رفت + عکس16رابطه عاشقانه محمدرضا گلزار و ساره بیات لو رفت + عکس10رابطه عاشقانه محمدرضا گلزار و ساره بیات لو رفت + عکس1

رابطه عاشقانه محمدرضا گلزار و ساره بیات لو رفت + عکس7