روح مادربزرگ در رحم زن جوان باردار + عکس سونوگرافی

16:30 - 1399/12/12
دیده شدن روح در رحم هنگام سونوگرافی مادر باردار را وحشت زده کرد، ماجرای یک زن بارداری که گفته است چهره ی مادر بزرگ مرده اش را بر روی صورت جنین مشاهده کرده است.
روح-مادربزرگ-رحم-زن-

روح در رحم!

مادر از دیدن لکه هایی به حالت چهره ی مادر بزرگ مرده اش در رحم که با اسکن اولترا سوند مشخص شده است شوکه میشود.

ماجرای روح در رحم زن جوان

یک زن باردار گفته است که در طول اسکن چهره ی مادر بزرگ مرده اش را بر روی صورت جنین در شکمش دیده است. مادر بزرگ استفن جکسون 14 سال پیش مرده است اما این زن میگوید برای بچه دار شدن از روح مادر بزرگش تقاضا میکرد چون مطمئن نبود او و همسرش بچه دار شوند. زن 32 ساله از روستای نوزلی مرسی ساید به سونوگرافی در 18 هفتگی میرد و به او میگویند که فرزندش پسر و سالم است.

روح مادربزرگ در رحم زن جوان باردار + عکس سونوگرافی17

عکس روح در رحم مادر باردار

عکس عجیب یک روح در سونوگرافی

لیورپول اکو گزارش میدهد که مادر استفن در ابتدا متوجه صورت مادر بزرگ بر روی سر بچه میشود. همسر استفن،مایکل دیویس قبل از ازدواج با او عمل وازکتومی داشت اما از آنجایی که او در سال گذشته این عمل را بازگرداند او از روح مادر بزرگش تقاضای یک فرزند کرد.

زن باردار جوان می گوید :من دیروز فقط تصاویر اسکن را دریافت کردم و آن را نگاه نکردم این مادرم بود که متوجه موضوع شد و هنگامی که آن را مشاهده کردم شوکه و متعجب شدم.

او گفت این مادربزرگ توست و من بی اندازه خوشحال شدم فورا متوجه او شدم و از دیروز گریه کرده ام ما اورا 14 سال پیش از دست داده ایم این عجیب است و من را خوشحال میکند زیرا متوجه شدم او 14 سال است که در کنار ماست.

استفن که اولین فرزند خود را به دنیا می آورد معتقد است مادر بزرگش 100% همراه اوست ، اخیرا در مراسم تدفین عمویش او به همه گفت که همه ی اعضای خانواده اش میتوانند مادربزرگ را اطراف خودشان حس کنند و هرکس میتواند شکم برآمده ی او را لمس کند و به مادربزرگ چیزی بگوید.

استفن میگوید:من باور دارم که این راه را او برای اینکه بگوید همه چیز درست میشود انتخاب کرده است زیرا من در طی این حاملگی بسیار نگران بودم و او به ما اطلاع داده است که هنوز اطراف ماست. اما شوهر استفن به اندازه ی او به این موضوع اعتقاد ندارد و میگوید سخت میتواند این مسائل را باور کند.