ماجرای خواستگاری الهام چرخنده همسر روحانی اش+عکس

12:06 - 1399/12/12
الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون ایران ماجرای عجیب و جالب آشنایی خود را با همسر روحانی خود با انتشار عکسی بیان کرد.
ماجرای-خواستگاری-الهام-چرخنده-همسر-روحانی-اشعکس-

"وصلت ما ماجرای خاصی ندارد،همه چیز از یک فنجان قهوه شروع شد!ایشان به من تدریس میکردند،بنده شاگرد کلاس فقه آقا سیدمحمد در مکتب خانه خوصی ایشان بودم که به تدریج شیفته ی وجنات اخلاقی و چهره جوان و پرنشاط ایشان شدم، بالاخره یک روز آنچه در دل پر آشوبم میگذشت را با استادم در میان گذاشتم و خدمتشان عرض کردم که این شاگرد، شیفته سجایای اخلاقی و روحانی شما شده..."

ماجرای خواستگاری الهام چرخنده همسر روحانی اش+عکس0

ازدواج الهام چرخنده با یک روحانی و اقامت او و همسرش در کربلا توضیحی بود که او امروز درباره زندگی شخصی خود منتشر کرده و گفته مدت سه سال است که همراه همسرش که یک روحانی است در شهر کربلا زندگی می کند. چرخنده درباره احتمال بازگشت خود به کشور گفته: مهاجرت من به کشور عراق به این شکل نیست که نخواهم به کشور بازگردم، به واسطه شغل همسرم در این کشور زندگی می کنم، طی این مدت بارها به ایران هم آمده ام و باز هم خواهم آمد.

در این میان اما در رسانه ها و فضای مجازی تصویری از یک روحانی با نام محمد درویشی به عنوان همسر الهام چرنده منتشر شده است این در حالی که چرخنده هیچ گاه اسمی از همسر خود به میان نیاورده است. نکته جالب در این میان این است که تصویر این روحانی یک بار در لباس سیادت و یک بار با عمامه سفید منتشر شده است. موضوعی که سوالات بسیاری را درباره صحت این که محمد درویش همسر الهام چرخنده است ایجا می کند.

ماجرای خواستگاری الهام چرخنده همسر روحانی اش+عکس17

توضیحات الهام چرخنده درباره زندگی در کربلا و همسرش

الهام چرخنده پیرامون اخبار منتشر شده مبنی بر اقامت وی در کشور عراق گفت: بنده به مدت سه سال همراه همسرم که یک روحانی است در شهر کربلا زندگی می‌کنم و این روزها که بنا به شرایط بیماری کرونا امکان سفر چندان برای مردم فراهم نیست نائب‌الزیاره تمامی ایرانیان در کربلای عزیز هستم.

وی در همین راستا ادامه داد: اقامت من در شهر کربلا طولانی مدت بوده و این تصمیم هم به واسطه شغل همسرم رخ داده است، اما در کل بسیار از حضور در این مکان مقدس خوشحالم و هر لحظه برایم بهترین ها رخ می دهد. امیدوارم که «امام حسین (ع)» پذیرای من در این شهر باشند.

چرخنده درباره احتمال بازگشت خود به کشور گفت: مهاجرت من به کشور عراق به این شکل نیست که نخواهم به کشور بازگردم، به واسطه شغل همسرم در این کشور زندگی می کنم، طی این مدت بارها به ایران هم آمده ام و باز هم خواهم آمد.

عکس هایی از فرزندان الهام چرخنده:

ماجرای خواستگاری الهام چرخنده همسر روحانی اش+عکس1ماجرای خواستگاری الهام چرخنده همسر روحانی اش+عکس2

ماجرای خواستگاری الهام چرخنده همسر روحانی اش+عکس9ماجرای خواستگاری الهام چرخنده همسر روحانی اش+عکس13

الهام چرخنده متولد 1357 بازیگر سینما و تلویزیون ایران و تا به حال دو بار ازدواج ناموفق داشته است.

وی پس از ترک تحصیل در رشتهٔ معماری فعالیت های هنری خود را با تدریس طراحی و نقاشی در اصفهان پی گرفت .

الهام چرخنده با بازی در تله تئاتر شباشب در عرصهٔ بازیگری مطرح شد. همچنین با درخشش در فیلم سینمائی شب یلدا که اولین ایفای نقش وی در سینما بود موفقیت زیادی به دست آورد.

ماجرای خواستگاری الهام چرخنده همسر روحانی اش+عکس14

ماجرای چادری شدن الهام چرخنده از زبان خودش

اینکه الهام چرخنده به معنای کوچ کننده تبدیل می شود به الهام زهرایی دستخوش علت و داستان و اتفاق نیست بلکه تنها نظر بانو فاطمه زهرا (س) است نه هیچ چیز دیگر. در نوروز سال ۹۳ توانستم با عنایت امام زمان (عج) زاویه فکری ام را از طریق شبکه چهار اعلام نمایم. بسیاری از افراد از من می پرسند چگونه یک شبه چرخیده ام (چنانچه فامیلی بنده هم به گونه ای است که به آها اجازه تبع شاعری می دهد) در پاسخ به این افراد گفته و می گویم من ۱۲ سال است که به حجاب چادر معتقد بوده ام و خانواده ای دارم که اغلب در رشته الهیات تحصیل کرده اند،‌ تنها امروز ظاهرم با چادر شبیه درونم شده است.